Skocz do zawartości
majek666

Pogaduchy opolskie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie czy jest możliwe passat b3 1.8 niewiem czy 113 konny czy 136 konny i jedzie licznikowe 230?? który może to byc silnik?? może oby dwa daza rade go do tylu rozpędzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cisza przed burzą ? :634::P

 

co będzie padać :eek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RafałOP65

Mam nadzieje ze nie :D Ta cisza w temacie ostatni post, miesiąc temu .

 

Dziwne w temacie "Czlonkowie grupy dajcie znac o sobie" jest 8 stron , po 10 użytkowników na każdej co daje prawie 80 osób na opolskim forum ... gdzie oni wszyscy są ?:(

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze nie :D Ta cisza w temacie ostatni post, miesiąc temu .

 

Dziwne w temacie "Czlonkowie grupy dajcie znac o sobie" jest 8 stron , po 10 użytkowników na każdej co daje prawie 80 osób na opolskim forum ... gdzie oni wszyscy są ?:(

 

to wbijaj do nas na spota najbliższy w sobote o 16:00 pod Okrąglakiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RafałOP65
to wbijaj do nas na spota najbliższy w sobote o 16:00 pod Okrąglakiem

 

W tą sobotę niestety nie dam rady , za to w niedziele będę.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość OLEJ

Witam, ma moze ktos z opolskiego czesci blacharskie do b5fl combi? a moze kogos znajomy ma takowe? wiem, ze na allegro jest pelno ale wolalbym osobiscie obejrzec czesci i odebrac. Chodzi mi dokladnie o przednie i tylne lewe drzwi, tylny lewy blotnik, klape tylna kompletna itd.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RafałOP65
. Chodzi mi dokladnie o przednie i tylne lewe drzwi, tylny lewy blotnik, klape tylna kompletna itd.

pozdrawiam

 

:eek: kto ci zrobił takie kuku ?

 

Ja nie mam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu nie widziałęm nikogo z forum na naszych opolskich ulicach:) prosze nie mylić się moją rejestracja DZG ale jedzi i będzie jezdzić po opolu:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od dłuższego czasu nie widziałęm nikogo z forum na naszych opolskich ulicach

a ja widziałem sfaragdas , majek666 i RafałOP65

np na spocie :)

 

a i jeszcze passek74 też widziałem :)

Edytowane przez artmin
scalone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RafałOP65

Użytkownicy tego forum to gatunek na wyginięciu :P:634:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja jeszcze nie miałem szczęścia:P ale planuje wyjazd do turawy... ale niewiem czy się uda... miło by było:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe ja jeszcze nie miałem szczęścia:P ale planuje wyjazd do turawy... ale niewiem czy się uda... miło by było

serdecznie zapraszam :)

mamy w tej chwili zebrane 2650 zł

część zebraliśmy sami a 1800zł dostaliśmy z forum VWGolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to Angol da im popalic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha pomysłowe:D:D hahahaha prosze oto szkoła driftu... w kraju ropą płynącym...

 

 

 

 

 

Naprawde polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności