Skocz do zawartości
Gość biedrona

Turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość slowik

zdun_VW, zrob nam jakies zdjecia jak mozesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ostatnio kumpel, maniak Opla robił porządki w piwnicy, dał mi prospekty z niemca pisane o passacie B3 całej serii, oddzielny prospekt o VR6 i G60, o corrado, polo i prospekt o samochodach z VW Motorsport, chciał to jebaka leśny na śmieci wyrzucić, no głupek po prostu :krzeslem:

 

też miałem prospekty :vw: wszystkich modeli z lat 80-90 ale gdzieś wsiąkły :mur: teraz mam tylko Audi z tych lat :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość magger

ja o gumie turbo pamietam tyle ze zostala wycofana ze sklepow poniewaz "niby" zawierala szkodliwe dla dzieci "chemikalia" czy cóś takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ostatnio kumpel, maniak Opla robił porządki w piwnicy, dał mi prospekty z niemca pisane o passacie B3 całej serii, oddzielny prospekt o VR6 i G60, o corrado, polo i prospekt o samochodach z VW Motorsport, chciał to jebaka leśny na śmieci wyrzucić, no głupek po prostu :krzeslem:

 

też miałem prospekty :vw: wszystkich modeli z lat 80-90 ale gdzieś wsiąkły :mur: teraz mam tylko Audi z tych lat :ok:

 

Audi też mam, mam jeszcze Hondy i BMW

 

 

slowik. spoko, moge zrobić jedynie telefonem i żeby zgrać foto na kompa potrzebuje czytnik kart, postaram się go na dniach załatwić albo sobie kupie :)

 

A tak z lekka poza tematem, ostatnio robiłem z ojcem porządki w piwnicy i znalazłem auto gratke (gazeta) z chyba 1998 roku, szczena mi opadła jak zobaczyłem po ile ludzie sprzedawali wtedy Passata z 91 roku :przestraszony: , można by powiedzieć był w cenie, nie dla ludu :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja o gumie turbo pamietam tyle ze zostala wycofana ze sklepow poniewaz "niby" zawierala szkodliwe dla dzieci "chemikalia" czy cóś takiego

 

wszystko takie było, napoje w folii też, oranżada również ... tylko kto o tym wtedy wiedział i kto na to zwracał uwagę jak matula wysyłała do warzywniaka i mówiła że kiedy kupisz warzywa to kup sobie napój ze słomką czy gumy

 

edit ... aha przypomniały mi sie te okrągłe różnokolorowe gumy które pakowali w takich tasiemkach po chyba 10 czy 15 sztuk w których smak zanikał po około 20-30 sekundach :D no ale jak gumy to gumy, nie ameryka, rzuć trzeba było :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha przypomniały mi sie te okrągłe różnokolorowe gumy które pakowali w takich tasiemkach po chyba 10 czy 15 sztuk w których smak zanikał po około 20-30 sekundach :D no ale jak gumy to gumy, nie ameryka, rzuć trzeba było :D

 

to byly kulki czasem jeszcze w małych sklepikach mozne je kupic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to byly kulki czasem jeszcze w małych sklepikach mozne je kupic :D

 

albo na odpuście wraz z kapiszonami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności