Skocz do zawartości
Iwan1985

Hamulce

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Saimon_2005
pszemek dzieki a mozesz podac cene tych textarów i ATE

Witam.

Textary do VR6 ok. 100 PLN, a ATE w sklepie na Ursynowie ok. 125 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli w granicach rozsadku, dzieki

pozdrawiam\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wicekpl

A co myslicie o klockach firmy JURID w cena 55 zlotych ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danek, "przyczepiłem się " tylko do 5 mm bo do pozostałych części Twojej wypowiedzi nie miałem uwag. O toruniu wspomniałem bo masz go w podpisie, więc miałem nadzieje, że może jakichś wspólnych znajomych odkryjemy :ok:

Ogólnie to PEACE iz mojej strony EOT.

 

Przechodząc do meritum:

Iwan1985, Z tych firm, które podałeś (ATE, Ferodo) to jest to równoważne serii pod względem jakości hamowania. Z moich doświadczeń to ATE bardziej pylą, natomiast Ferodo Premium po jednej zimie miały tak skorodowane płytki, że klocki przestały się przesuwać (jeździły co prawda z tyłu) oraz okładzina cierna częściowo się wykruszyła. Tak, że bardziej ATE.

 

Textar i Lucas też są montowane jako seria.

 

A co myslicie o klockach firmy JURID w cena 55 zlotych ?

 

Nie mam doświadczeń z Juridem, cena super, tyle, że może adekwatna do jakości ?

Jakoś tak poniżej 100 zł nigdy nie udało mi się kupić klocków, które szukałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o klockach firmy JURID w cena 55 zlotych ?

 

Ja mam na przodzie JURID-y, ale za swoje dałem 130 zł. Ta twoja cena 55, to jakaś niska jest.

No i najlepsze nie są - chociaż dobrze się hamuje, to piszczą jak w Polonezie :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wicekpl

Tez sie zdziwilem ze tak tanio-dwa razy sie pytalem czy napewno za 55 komplet klocków na przód-ale skoro zapłaciłes 130 to czuje jakiś przekręt sprzedawcy-bede musial dokladnie je sprawdzic :-/

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wicekpl - "po znajomości" dałem 130, czyli kosztują deko więcej, a za TRW na tył - dałem 110. Jest jedna drobna różnica - mamy rózne modele aut, ale nie sadze, zeby cena miała az taką rozbiezność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnny Bravo

Iwan1985 ja mam tarcze Brembo a klocki Ferodo na obydwóch osiach hamulec jest brzytwa i na rozgrzanych hamulcach też jest super tylko jak rano wyjadę z garażu to przy pierwszym hamowaniu to takie objawy jak bym blachami tarł dopiero po kilku depnięciach jest git ceny nie pamiętam bo wymieniałem cały komplet pół roku temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Johnny Bravo i dlatego nie kupie jzu napewno ferodo bo teraz tez mam to tarcie i mnei to doprowadza do szalu kazdy mi mowi nie masz klockow i musze tlumaczyc sie ze mam ale....

Postanowiłem kupiłem jzu klocki textar i jutro wymiana, dzieki panowie za informacje temat uwazam za skączony.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności