Skocz do zawartości
longboy

Jak to z tym zbiorniczkiem jest

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam prośbę do kolegów z 3BG. Czy mógłby ktoś zrobić zdjęcia osłony podszybia pod maską, chodzi o pasowanie zbiorniczka płynu hamulcowego. U mnie po dołożeniu osłony wygląda to tak

fd02d86e5039fac5m.jpg 65e0609553bd22cam.jpg

 

a miało być tak fajnie i wszystko pasować. Co więc mam nie tak?

 

HISTORIA ADAPTACJI OSłONY W MOIM AUCIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

A czy pokrywa poszybia dochodzi do końca rantu gdzie zakłda sie uszczelkę, zaraz ide zobaczyć do swojego i zrobie zdjęcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie

Jak sam widzisz zbiorniczek w 3BG ma inny kształt, możesz jedynie przesunąć zbiorniczek albo zamienić z 3BG. :hurra:

powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec u mnie w 3BG jest jeszcze inny zbiorniczek tez nie pasuje idealnie , ale ktoś juz tam pchał swoje (palce grzebalce)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sylwek1972 wydaje mi sie że po zmianie zbiorniczka powinno być ok. Mój zbiorniczek jest okrągły, z tego co widzę twój jest kształtowy. Mam jeszcze prośbę, czy mógłbyś sprawdzić jak jest mocowany do pompy i wrzucić jakieś foty? może po prosu tam jest jakoś przesunięty do przodu. Co do osłony to weszła dokładnie w szczelinę podszybia i pasuje kształtem do zamocowania przy uszczelce gumowej, ale właśnie zbiorniczek podnosi osłonę do góry i nie można założyć uszczelki. dzięki za foty. Nurtuje mnie jeszcze jedno pytanie, ciekawe czy w 3B były seryjnie montowane osłony. Jaki jest nr katalogowy zbiorniczka na zdjęciu zmieszczonym przez sylwek1972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sylwek1972 czy zbiorniczek płynu hamulcowego którego zdjęcie zamieściłeś ma takie nr ?

4B0611901E lub 4B0614301E

Podglądnąłem u kolegi z 3B rocznik 2000, ale nie dokładnie mogłem odczytać nr dlatego pytam. Wydaje mi sie że powinno być ok po wymianie zbiorniczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze sprawdzić, dam znać : :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sylwek1972 czy mógłbyś zrobić zdjęcie pompy hamulcowej? mam już zbiorniczek i okazuje się że jest inaczej montowany do pompy, jakoś tak z boku w przeciwieństwie do mojego (montowany z góry). W ogóle to czy któryś z kolegów który ma u siebie taki zbiorniczek mógłby zrobić zdjęcie pompy hamulcowej?

dsc_0374_606.png

 

 

 

Z mojej adaptacji osłony podszybia coraz większe koszty rosną :zalamany:

 

//edit

Przydałby się nr katalogowy tej pompy

 

//edit

a może są jakieś "podkładki redukcyjne"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj LongboyJak wróce ze zlotu to zrobie foto, i napewno dam na forum , teraz nie miałem czasu sory. :niepewny:

A może będziesz na zlocie to możesz osobiście obejrzeć co cie interesuje. :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć sylwek1972 na zlocie niestety mnie nie będzie. W pracy nie dostałem wolnego choć pracuje po fachu ;):vw:

Dzięki za odp. już myślałem że nikt mi nie odpisze. Dobrej zabawy na zlocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności