Skocz do zawartości
Gość kolo91

Panel nawiewu...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kolo91

Witam was.Otoz ostatnio zająłem sie troche z tatą jego Passkiem.Zdjelismy panel nawiewu i okazalo sie ze to folia pod tymi plastikami jest cala podrapana i wogole...I tu moje pytanie:

Czy da sie taką folie kupic?Chyba ze ma ktos takową w bdb stanie?Prosze o pomoc.To ma duzy wplyw na podswietlenie tego panelu,co jest denerwujące...widzialem jak powinno to wygladac i chce zakupic taką folie.Pomocy...Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi_B3
folia pod tymi plastikami jest cala podrapana i wogole...I tu moje pytanie:

Czy da sie taką folie kupic?Chyba ze ma ktos takową w bdb stanie?

 

O jaką folię ci chodzi o ile pamietam to sa tam tylko przezroczyste plastiki sluzace do podswietlenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze chodzi o folie taka zielona i ja mam taka od swojego paska b3 :P ale nie sprzedaje niestety :P a mozna ją chyba dostać jedynie jak sie kupuje koplecik czyli te pokretla. ale mozesz zajechac na jakis szrot i sie zapytac albo gdzeis gdzie auta rozbeiraja napewno maja chlopaki cos na stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo91

Chodzi o tą folie co jest pod tymi plastikami...O tą,która daje zielony kolor podświetlenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jakim cudem jest zniczszony ten plastik ?? Przecież tego chyba nie rozbierał nikt co drugi dzień i składał z powrotem i tak w kółko aż po prau latach się zniszczyła ? Nie wyobrażam sobie. przecież ona siedzi sobie tam nieruszna i powinna wyglądać jak nowa. A podświetlenie i tak będzie lipne bo taka jest konstrukcja tego podświetlenia. Ja cały czas nie mogę wykonać nowej tej "folii" co by nie dawała żadnego koloru gdyż już zamontowałem czerwone diody, ale nie mogę dobrać materiału na czym by druknąć nową :znudzony: Ma ktoś jakiś pomysł? Jak się uda to mogę ci podesłać wtedy tą starą po kosztach przesyłki ;) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo91

Ja próbowałem to wyciąć z jakiejś tam folii...ale to do kitu wyszło.Lecz miałem szczęście i dorwałem za darmo cały panel w bdb stanie.Wymieniłem żarówki i założyłem ;) Teraz super świeci.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności