Skocz do zawartości
Gość stanley13

Auto gaśnie w czasie jazdy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość stanley13

Mam passata B4 1.9tdi i mam od dłuższego czasu problemy: po pierwsze czasami w czasie jazdy auto gaśnie na sekunde lub gdy na luzie dojeżdzam np. do świateł to też gasnie. Po drugie zdarza się też, że na drugim biegu podczas przyspieszania raz albo dwa się dławi i potem juzjest ok. Proszę o pomoc bo mechanik u, którego byłem nie bardzo wie co to moze być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gabgi
Mam passata B4 1.9tdi i mam od dłuższego czasu problemy: po pierwsze czasami w czasie jazdy auto gaśnie na sekunde lub gdy na luzie dojeżdzam np. do świateł to też gasnie. Po drugie zdarza się też, że na drugim biegu podczas przyspieszania raz albo dwa się dławi i potem juzjest ok. Proszę o pomoc bo mechanik u, którego byłem nie bardzo wie co to moze być

 

Nie jestem specem od diesli, ale może masz zapowietrzony układ paliwowy- zapal silnik i zobacz, czy w przewodach paliwowych do filtra paliwa nie ma pęcherzyków powietrza. I mozna jeszcze sprawdzić zaworek plastikowy na filtrze paliwa- takie białe coś do czego podłączamy przewody paliwowe, pod tym zaworkiem jest oring, który często przy wymianie filtra się gubił lub bywał żle założony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stanley13

Dzięki, będe próbował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza tym obejrzec wezyki przelewowe i pompe. jesli bedzie ok, a szarpanie nie ustapi to mozesz odpiac wtyczke impulsatora na skrzyni biegow. jak pomoze to nastawnik do czyszczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności