Skocz do zawartości
Gość Gościu

AWARIA KLIMATRONIKA przy 30 C co robić ???

Rekomendowane odpowiedzi

czyli kolego Buger, mamy rozumieć że aż tak rozbebeszyłeś passata żeby znaleźć usterkę a winowajcą był po prostu spalony bezpiecznik , którego wcześniej nie sprawdziłeś ? Niemożliwe !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No więc problem został rozwiązany.

 

 

A rozwiązanie jest banalnie proste.

 

 

to pierwsze co powinieneś zrobić to sprawdzić bezpiecznik nr 5

A co ci napisałem w poście nr 9, co? :lol3 Sprawdź najpierw bezpieczniki :debil

 

To mi przypomniało, jak w maluchu w ciągu dnia, 3 razy wyciągałem silnik ze skrzynia i rozbierałem skrzynię, bo blokowało tylne prawe koło. A okazało się, ze zgnił uchwyt trzymajacy szczękę hamulcową i szczęka stawała "okoniem" blokujac koło :D Wiec zamiast straconego całego dnia, mogłem to zrobić w godzinę - odkręcając koło i wymieniając cały uchwyt :D

Edytowane przez Danek75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety tak wyszło

 

ALE...!!!

 

Dzięki temu zrobiłem porządek z okablowaniem alarmu (jeszcze bardziej ukryłem go przed ewentualnym złodziejem oraz wzorowo rozplanowałem okablowanie od mojego CarAudio.

 

Zresztą w niedługim okresie czasu przedstawię mojego paska na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem Panowie,

 

Pytanie do kolegi Buger, bo mam ten sam problem i numer z wymianą bezpiecznika, który zaznaczyłeś działa ale tylko na kilka dni dopóki znowu się nie przepali. Ewidentnie dochodzi do jakiegoś zwarcia, tylko nie jestem w stanie tego zlokalizować.

 

Czy po wymianie bezpiecznika ten problem Ci kiedykolwiek powrócił, jeżeli tak to pls o poradę lub wskazówkę jak się z tym ostatecznie uporać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności