Skocz do zawartości
Gość Gifer

Zmieniarka nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gifer

Witam wszystkich,

mam mały problem ze zmieniarką. Od momentu jak moja żona włożyła odwrotnie płyty CD do magazynku, radio nie może znaleźć zmieniarki => Na wyświetlaczu NO MAG.

Czy ktoś się orientuje na ile poważny jest to problem? Z góry wielkie dzięki.

Sorrki jeśli się powtarzam, ale nie mogłem znaleźć odpowiednika na forum.

Gifer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
..od momentu jak moja żona włożyła odwrotnie płyty CD do magazynku, radio nie może znaleźć zmieniarki => Na wyświetlaczu NO MAG.

 

moim zdaniem to jakas drobna usterka, proponuje wyjac magazynek jeszcze raz sprawdzic czy plytki sa dobrze wlozone, wlozyc magazynek, docisnac i zasunac klapke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gifer

niestety, probowalem juz klika razy. Trudno pozostaje serwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprobuj jeszcze "zresetowac" zmieniarke poprzez odlaczenie jej calkowicie napiecia np: poprzez odpiecie wtyczki.

 

cytat z instrukcji obslugi:

"Jeżeli w zmieniaczu płyt CD nie ma magazynka lub nie został on całkowicie wsunięty, po włączeniu pojawi się na wyświetlaczu napis „No CD Magazine” i odtwarzanie nie zostanie uruchomione."

 

sprawdz poprawnosc wlozenia magazynka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gifer

Zadziałała!!! :hurra: , nie wiem jak to zrobiłeś na taka odległość, bo ja próbowałem na wszystkie strony wyjmować i wkładać magazynek oraz odłączać zmieniarkę już kilka razy. Jedna różnica to taka, że teraz poleżała 2 dni w domu. Dzięki i pozdrawiam. Gifer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak w domu sprawdzić czy zmieniarka działa?? mam radyjko piniera KEH-P6020R i do niego zmieniarke która dzioałała. Ale ze kupilismy samochód z kratka wiec kolesie w serwisie zdjeli kratke i matka wróciła ze zmieniarka w rekach:/ wiec ja podłączyłem ale nie działa:/ mialem na chwile klucze do wyjmowania radia to wyjolem sprawdziłem czy wszystko podłączone jka trzeba ale ona dalej nie działa:/

 

Zmieniarka ma model CDX-P670

Zastanawiam sie czy przejażdżka luzem w bagazniku jej nie zaszkodziła podpinałem kabelki i nic:/

Nie moge nawet wyjąć pojemnika na płyty. jak by zasilanie nie dochodziło.

Edytowane przez siemi1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam problem ze zmieniarką. Znajduje się pod radiem a nie w bagażniku i współpracuje z gamma V. Otóż nie przyjmuje plyt. Owszem czyta cd, ale tylko jedna więcej nie da się wlożyć po prostu ich nie przyjmuje. Dodam że gdy wybieram przycisk "select" to na krotko zaswieca sie kontrolka "cd changer'' po czym powraca do stanu "cd player" a gdy wciskam od 2 do 6 na radiu pojawia się komunikat no cd2,no cd3 itd. A tak wygląda:http://img156.imageshack.us/i/41969829.jpg/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy mam problem ze zmieniarką. Znajduje się pod radiem a nie w bagażniku i współpracuje z gamma V. Otóż nie przyjmuje plyt. Owszem czyta cd, ale tylko jedna więcej nie da się wlożyć po prostu ich nie przyjmuje. Dodam że gdy wybieram przycisk "select" to na krotko zaswieca sie kontrolka "cd changer'' po czym powraca do stanu "cd player" a gdy wciskam od 2 do 6 na radiu pojawia się komunikat no cd2,no cd3 itd. A tak wygląda:http://img156.imageshack.us/i/41969829.jpg/

 

To nie Ty masz problem z CD Playerem tylko on z Toba....

 

to na zdjeciu to CD player nie CD changer i niewiem jakbys sie staral to wiecej niz 1CD do niego nie wlozysz. Jak bedziesz mial do niego podlaczone CDC to wtedy bedziesz mogl przelaczac przyciskiem Select pomiedzy tym playerem a CDC.

 

Ps: takich tematow jest juz kilka na forum wiec lepiej wczesniej poszukac i sie dowiedziec .... na pocieszenie powiem Ci ze napewno poprawiles humor polowie forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie chce zakladac nowego tematu, wiec moze dolacze sie do tego. Moja zmieniarka Panasonic Dp600 po wyciagnieciu z kieszeni i ponownym wlozeniu przestala dzialac:(:(wyciagalem ja gdyz wymienialem lampy wiec odpiolem ja rowniez z kostki. W tej chwili wyskakuje mi komunikat E2 TRACK, zmieniarka wrzuca po kolei kazda z plyt probuje zaladowac i po chwili na kazdej z nich wyskakuje komunikat jak wyzej. Dodam ze do tej pory nie bylo z nia zadnego problemu. Moze ktos spotkal sie z tym komunikatem i wie jak temu zaradzic i co on oznacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. sprawdz czy CD sa poprawnie wlozone do magazynka (moze zapakowales je odwrocone),

2. wymontuj CDC i delikatnie wstrzasnij - moze zawiesil sie mechanizm lasera

3. przeczysc laser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Potrzasłem, popukalem itp. to samo!

2. Kieszen z płytami wlozona poprawnie!

Ale czym laser mogl sie tak nagle zabrudzic?? Czym?? Zmieniarka lezala tylko jeden dzien. Nie che jej rozbierac gdyz moze to inny problem??? Czyszczenie lasera chce zostawic na sam koniec. Kiedys na forum ktos napisal ze polozyl w domu zmieniarke na 2 dni i zaczela dzialac tak nagle:O:O moze to jest zwiazane z pogoda(mrozem). Jakies sugestje???

Z nudow i braku CD w samochodzie stwierdzilem ze pozostaje mi tylko przeczyszczenie lasera.

Trwalo to ok gdzinki przeczyscilem soczewke spirytusem i zmieniarka zaczela dzialac. Dzieki za podpowiedzi. Pozdrawiam.

Edytowane przez grzebaluch...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis wysunalem magazynek i niestety juz nie moze sie zatrzasnac na swoim miejscu, wszystko jest poprawnie wlozone. Jak naciskam eject, niestety zmieniarka nie daje zadnego dzwieku, czy to moze jakis bezpiecznik? przed wyjeciem wszystko dzialalo w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki problem ze moja zmieniarka nie wysuwa wogle kieszeni na cd co to moze oznaczac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności