Skocz do zawartości
Gość Pablo Escobar

Cllimatronic slabo chlodzi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pablo Escobar

Witam...

mam regenerowana sprezarke klimy, czyszczony uklad klimatyzacji, nowy osuszacz klimy, czyszczony skraplacz...

klima jest szczelna,a na wydmuchu daje tylko 14 stopni

w czym moze jeszce problem ze nie leci zimne??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz wszystko po kolei jak to wszystko przebiegało - bo się wq$#%@ poraz kolejny. Czy w żadnym warsztacie nie potrafią porządnię wykonać do końca usługi ???

 

KLIMATYZACJA - CLIMATRONIC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablo Escobar

no wlasnie problem jest z tym bo podobno ktos nie uzywal przede mna klimy w zimie i zajechal sprezarke i zostal zanieczyszczony uklad...ja kupilem to autko i w zalkadzie jak powiedzieli zregenerowali sprezarke i wyczyscili uklad klimy...pozniej wymienili osuszacz klimy i wyczyscili skraplacz (wymontowywali go z autka)i wymienili taki maly filterek klimy mieszczeacy sie w aluminiowej rorce przy podszybiu i dalej jest zbyt duza temp 14 stopni :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość captain18

Mam pytanko, a ile dałeś za regenerację sprężarki, bo mnie czeka to samo lub kupno używki. I nie bardzo wiem co zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablo Escobar

ja za to nie plaiclem tylko koles od ktorego kupilem autko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasn857

Witam,ja mam to samo tylko że u mnie jest klima manualna,i po włączeniu ac chłodzi ale strasznie słabo.Sprawdzałem u kolegi w b5,tam działa bez porównania,dośc mocny chłod po paru minutach,a u mnie lipa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności