Skocz do zawartości
Gość mak002

skrzypi w tylnej czesci. passat b4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mak002

Mam problem .od kilku dni slysze w swoim passacie dziwne skrzypienie w tylnej czesci bagaznika po prawej stronie coj w okolicach kola ale gdy naciskalem bagaznik to odglos wydobywal sie z pod plastikow skrzypi jakby zgrzewka butelek plastikowych tarla o siebie. co to moze byc prosze o porade. passat b4 kombi 94 1.9 tdi pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Najpierw sprawdź schowki po obu stronach bagażnika czy nic w środku sobie nie lata po kątach.

Posprawdzaj plastiki (niedokręcone śruby, pourywane zaczepy)

Przesmaruj silikonem uszczelkę klapy bagażnika, ewentualnie dwa odboje nad tylnymi lampami.

 

Powodzenia.

Też miałem takiego świerszcza w bagażniku ale silikon na uszczelkę go wykurzył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość prezes-vip

Nom miałem coś takiego, wymieniłem wszystko od łożysk, przeguby. Rozwiązanie proste i aż boli, że nie wpadłem na nie prędzej. Wymieniłem opony oraz ustawiłem kółka i po problemie (a dzięki niepotrzebnej wymianie przegubów i łożysk autko idzie pięknie). Jeżeli masz nowe opony jedź na ustawienie kół.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takiego skowronka, i nie mogę go za nic zlikwidować :/

 

Doszedłem jednak do miejsca z którego wydobywa się ten hałas :D

 

W moim przypadku jest to gniazdo amortyzatora. Po zawaleniu wszystkiego smarem piski zniknęły na jakiś tydzień, i teraz wszystko zaczęło się od nowa :/

 

Nie mam już na to siły, i chyba dam sobie z tym spokój...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku mojego paska popiskują z tyłu sprężyny , których górne zwoje są powleczone jakimś plastikiem czy igelitem. :krzeslem:

Lewarek pod tył- tak żeby się sprężyna rozciągnęła- WD-40 w garść i po tych wspomnianych górnych zwojach tak żeby je dokładnie pokryło. Jak ręką odjął na długie tygodnie :hurra:

Pozdrawiam :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość remix

A u mnie też wszystko wali i piszczy ale to nuie sprężyny i nic innego niż plastiki cholerne plastiki w passku carawanie jezu szału dostaję.chyba kipie se audi b4 kombi żadnych trzasków a ni nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody_86

u mnie z tylu w klapie piszczało nie do zniesienia :krzeslem: i w końcu wyczailem, podłożyłem kawałek filcu i po sprawie :hurra: na styku z szyba u góry nawiasem mówiąc to było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mark7777

Mam to samo w moim pasku 1.9TDI 90km kombi, moim skromnym zdanie jest cos na gornym mocowaniu amorka, ale slysze to tylko jak jade bardzo wolno. Bede walczyl z tym w piatek, jak cos ud mi sie zrobic to dam znac. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w b4 skrzypiało długo, stosowałem WD43 - pomagało na krótko i okazało się, że była peknięta sprężyna w miejscu gdzie kończy się plastikowa otulina sprężyny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności