Skocz do zawartości
shade_

wyjazd z wroclawia ...

Rekomendowane odpowiedzi

wprawdzie do wyjazdu na II zlot passata jeszcze troche mamy czasu, ale moze juz zaczniemy sie w jakis sposob dogadywac i ustalac wyjazd

 

zapraszam do dyskusji:

- kto jedzie ?

- kiedy jedzie ?

- z kim jedzie ?

- czy masz wolne miejsce ?

- chcesz sie z kims zabrac ?

- i inne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My z Tymonem jedziemy jego autem, ale jeszcze nie zdecydowalismy kiedy i o ktorej :)

 

blizej zlotu pewnie zadecydujemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadę w piątek co prawda z opolskiego ale możemy się spyknąć gdzies po drodze :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto wyraza chec jechania z wroclawia w grupie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam takie pytanko czy ktoś z wrocławia bendzie jechał trasą przez sieradz, pabianice, tomaszów maz., spała bo jeśli tak to bym sie podłączył w łasku bo niestety jestem sam z tego regionu. praktycznie odległościowo wychodzi to samo.

 

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

asd, z tego co sie wstepnie orientowalem to leciec bede (przynajmniej ja, bo widze, ze chetnych brakuje ;) ) belchatow, piotrkow tryb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
asd, z tego co sie wstepnie orientowalem to leciec bede (przynajmniej ja, bo widze, ze chetnych brakuje ;) ) belchatow, piotrkow tryb.

 

 

kiedy i o której chcesz jechać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szklana, koncze prace o 18:00 i jade odrazu w kierunku KORONY, sadze, ze ok. 18:30-19:00 chcialbym najpozniej wyleciec z wroclawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam od południa dzień wolny więc mogłbym sie dostosować. niewiem czy niebędzie łatwiej jechac wam przez sieradz bo cisnąć sie piotrków trybunalski to mała masakra a tu tylko sieradz macie a później już sie leci. odemnie jest 75km do spały i leci sie bokami. jak ostanio jechałem ze spotkania to od spały jechałem niecałą godzinke. co do godziny wolałbym być tam najpóźniej na 17.00 trzeba się bendzie przecież zaklimatyzować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

asd, wlasnie przegladalem sobie ta droge przez sieradz i jest to jakas opcja, tylko, ze jezeli chodzi o wyjazd to i tak nie zmienie godziny, jedynie moze mi sie uda wyrwac godzine wczesniej z roboty to wtedy wyjezdzac bede wczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shade_, zawsze to godzina do przodu. słuchaj praktycznie jeżeli nic sie nie zmieni to polece z tobą (z waqmi) do spały tylko najwygodniej i najtaniej będzie jeżeli pojedziecie przez sieradz, ponieważ nadrabiacie najwyżej 10km a ja do piotrkowa lub do bełchatowa ma 60km i pozatym musze sie kawał drogi wrócić. jak by ci to wszystko pasowało to weź mi wyślij na PW numer do ciebie to jak bym miał jakieś pytania to zadzwonie lub napisze na forum.

 

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

asd, jezeli mowisz, ze lepsza droga to pojedziemy tamtedy, a jezeli bedzie kiepska to bedziemy miec do Ciebie pretensje ... przez cale 3 dni :D

hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech cie bronia wszyscy święci jeśli ta droga jest kiepska i poleciłeś ja Leszkowi :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo cisnąć sie piotrków trybunalski to mała masakra

 

:?: Jaka masakra :?: Do Piotrkowa nawet nie wjeżdzasz jadąc od strony Bełchatowa i cały czas śmigasz dwupasmówką Katowice/Wrocław - Warszawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niech cie bronia wszyscy święci jeśli ta droga jest kiepska i poleciłeś ja Leszkowi :rotfl:

ha ha ha :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kombinujcie przez Sieradz, Łask, Pabianice i dalej po dziurach bo zawias Lechu zgubisz no chyba że prędkośc patrolowa i slalom :D

 

Jedź Wieluń, Bełchatów, dwupasmówką Piotrków ( widzisz tylko miasto z prawej strony :D ) i dalej do Tomaszowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie kombinujcie przez Sieradz, Łask, Pabianice i dalej po dziurach bo zawias Lechu zgubisz no chyba że prędkośc patrolowa i slalom :D

oooooooo oooo wlasnie :)

oto mi chodzilo :) dzieki kuczlaw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to luzik. widze że będe musiał pojechać sam. co zrobić siły wyższe. ach te nasze polskie drogi.

 

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szklana, koncze prace o 18:00 i jade odrazu w kierunku KORONY, sadze, ze ok. 18:30-19:00 chcialbym najpozniej wyleciec z wroclawia.

 

To trochę dla mnie za późno :zalamany:

mam cały piątek w pracy wolny i pozwolenie od żony :hurra: szkoda siedzieć w domu :dobani: wyjadę w południe

 

spykniemy się na zlocie :ok:

 

pozdrawiam Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności