Skocz do zawartości
Gość szerszeniak

Jeśli nie passat to co??

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szerszeniak

Sprzedałem moje cacko 35i niby nie załuje bo zmieniłem na mocniejsze auto nowsze nieporównywalne pod prawie kazdym wzgledem tezaz śmigam doslownie BMW e46 330d wszystko jest niby fajnie gdyby nie to ze forum bmw to juz zupełnie nie to co VW brak mi tego ludzie dziwni na konkretna porade i profesjonalizm raczej nuiema co liczyć ani na pomoc auta w polsce nie są zbyt dobrze postrzegane na szczeście mam kombi wiec stereotyp troche jest odemnie oderwany ale o wiele wieksza ochote mam skoczyć do was w pierwszy poniedziałek miesiąca (chyba wpadne w czerwcu) niz do nich na spot nawet niewiem czy BMW ma spoty bo mnie to nie ciagnie. Dlategop zanim rozstaniecie sie ze swoimi autkami i zechcecie spojrzeć w strone BMW Mercedesa czy jakiegos innego francuza czy japończyka pamietajcie ze tylko Passat ma taki niepowtarzalny klimat.

Pozdro dla wszystkich z forum :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiet

święte słowa

nic dodać, nic ująć

miałem już kilka autek, w każdym przypadku odwiedzalem fora internetowe i nigdzie nie znalazłem takiego klimatu :ok::vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odwiedzcie strone klubu A3 tam znajdziecie tez fajny klimat :P fajnych ludzi itp :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny klimat można stworzyć prawie wszędzie tylko do tego potrzebne są odpowiednie osoby jak w :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 4MOTION_LBN

Myśle, że można uznać iż cały koncern VAG ma bardzo dobry klimacik i samochody.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Seban

Ludzie kupujcie passaty bo mamy fajne forum! hmmm :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ze vw tworzy klimat na forach to fakt. i mi sie to podoba :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności