Skocz do zawartości
jptomczyk

wimiana oleju i filtra w silniku 1.9 vtdi - Gdzie jest filtr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

kupilem olej pol syntetyk 10w40 i filtr jest duzy chce go wimienic gdzie mam szukac filltra oleju w moim aucie pasek 2003r. silnik 1.9Vtdi aha i czy olej 10w40 pol syntetyk jest ok do mojego auta auto ma przejechane 110tys km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olej musi spelniac norme vw dla pompowtryskow. przy takim przebiegu tylko syntetyk. poza tym "szukaj"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok czyli olej pojde wymienic na syntetyk a filt oleju dali mi jakis duzy naprawde pokaznych rozmiarow tylkoo tak czy to ma byc filtr czy tak jak mi kolega mowil jakas wkladka ktora sie zmienia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Widzę, że kolega ma wszystko nieodpowiednie do TDI w Passacie rocznik 2003. Olej nieodpowiedni ten co podajesz a jak go pójdziesz zmienić na syntetyk to na 90% dalej będzie nieodpowieni. Poszukaj na tym forum bo encyklopedię już napisaliśmy w temacie olejów do PD. Filtr dostałeś pewnie do VP-ków a ma być wkład, który jest średnio małych rozmiarów i kosztuje drobne złotówki.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jejku to ja juz zbyt duzo niewiem znalazlem olej 5w/40 fully synthetic diesel Suitable for VW/Audi/Seat/Skoda diesel cars fitted with the ''Pumpe Duce'' PD engines requiring VW 505.01 specification oil. Also meets the requirements of VW505.00/VW500.00, Ford WS5 M2C917.A, MB229.1. Czy ten jest odpowiedni? Silnik mam AVF. Mam problem bo jechalem na min oleju do domu niechce niczego uszkodzic wiec musze wymienic sam nawet go nie odpalam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności