Skocz do zawartości
Gość Jazgierz

Jak sciągnac cyferblat w liczniku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jazgierz

Witam!Wyciagnalem licznik sciagnalem obudowe z szybka i nie wiem jak sciagnac tarcze z przednia czescia?Jest tam kilka zatrzaskow ktore podwazam ale nic.Czy trzeba sciagac wskazowki?Moze cos wylutowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Robos25

Witaj nie pomoge ci w tej kwesti ale musze sie spytac ciebie co[ bo skoro rozebraBes troche licznik to powiedz mi czy da sie zobaczy jak jest umocowany przycisk do resetu przebiegu bo mi nie dziaBa a chiaB bym zrobi a nie wiem czy jest sens. Podczas gdy nasikam przycisk nie da sie wcisnc a jedynie pociagnc go jak by byl urwany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licznik 3BG 2001-05 (niebieskie podświetlenie) - kilka zdjęć poglądowych...

 

img7870rc6.th.jpg img7875cs0.th.jpg img7878gt7.th.jpg

 

Przy ściąganiu wskazówek nałeży bardzo uważać ponieważ można uszkodzić wskazówki lub mechanizm sterowania. Tarcza z nadrukiem jest elastyczna (winylowa folia) nie jest przykleona - trzyma się w kilku punkcikach na malutki plastykowe zrzane niciki (przy małych zegarach u góry). po ściągniećiu wskazóeki można ją odchylić (ostrożnie nie zaginać). zegary obrotowe trzymają się na zatrzaskach w tylnej części ścieżki drukowanej (foto widok z tyłu) ale elementy elektroniczne są również lutowane więc nie ciągnąć na siłę.

 

Robos25, Przycisk resetu (foto 1) - dolna część ścieżki drukowanej na wysokości 2 cm od spodu są dwa. Jeden (ten biały w kształcie ktzyżyka) działa w prawo lub w lewo drugi (kropka) tylko po naciśnięciu. Jeśli nie działa to trzeba wymienić microswicz na ścieżce - ale lepiej oddać to dobremu elektronikowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności