Skocz do zawartości
Gość marco19740306

Moj passek sie trzesie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marco19740306

Witam.mam okropne drgania auta,było juz dwa razy u mechanika,szajba (kołko)przy silniku alternatora to jest to co po nim idzie ten szeroki pasek ,bije mi na bok i gora doł lekkoale jest to zauwazalne .mechanik cos mi tam przetoczyl,wymienił zebatke i dalej .uniego jesttroche lepiej jak cos zrobił ale jak sie troche przejade to trzesie sie na wolnych obrotach.Mowi ze trzeba wymienic te koło bo w srodku jest guma i to sie troche wyrobiło.poduszki pod silnikiem mam nowe.Dradzcie cos nie mam juz siły.Ile takie koło kosztuje i jak to sie fachowo nazywa.gdzie mozna kupic.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Debel_007

POwiem tak jeżeli chodzi o to koło alterantota to masz na mysli koło od paska wielorowkowego i nie opłaca sie moim zdaniem bawic w wymiany pierdól bo to tylko napedza koszty lepiej kupic na szrocie 2 uzywany alternator i miec to ....ja tak z rorusznikiem miałem moze szczotki moze bendix i dalej cos było nie tak kupiłem za 80 zł drugo rozrusznik tzn swój oddałem gosciowi i problemu juz dawno ine mam a najlepiej przełozyc sobie od kolegi na chwile alternator i zobaczyc czy to cos da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marco19740306

Dzieki za odpowiedz, ale chodz mi o to koło co je wał napedza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Debel_007

tzna to koło za którym jest koło o rozrządu?? jęsli to to mozesz go smiało wymieniac ono jest na 4 śruby jak mnie pamiec nie myli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to kolo napedowe paska wielorowkowego wiec jesli ono ma bicie to i ma bicie kolo rozrzadu, a to juz inny problem. jaki ty masz silnik? aaz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marco19740306

1,9td ,ale czy moze byc takie bicie całego auta z kuli tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marco19740306

chodzi o drgania karoseri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość luki345

witam. u mnie jest taki sam problem. na wolnych obrotach drga(aż tapicerka potrafi trzeszczeć). byłem u mechanika i dokrecił to koło napedzajace rozrzad bo popuszczone buło ale dalej widac nie równo chodzi na wolnych obrotach ale powiedzial że tak musi byc i nic z tym sie nie da zrobić. wymieniłem też poduchy pod silnikiem i dalej tak samo :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luki jak masz bicie kola rozrzadu to powoli szykuj sie do jego urwania, a tego mechanika zmien jak najszybciej. dokrecanie nic nie da. ktos spierniczyl robote wymieniajac rozrzad i masz zjechany klin, moze takze czolo walu. rozebrac, splanowac czolo, dac nowa srube na kleju oraz kolo albo zmienic wal na tdi i polksiezyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności