Skocz do zawartości
Rogalotti

Najmocniejsze 1.9 TDi VP z mojej stajni ! update 6.6.07r

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. To najmocniejsze TDi VP jakie zrobiłem. Zamieszczam wykres z wczorajszego strojenia. Jak na razie auto jeździ na takim setupie programowym..

 

Co do samego auta i jego mechaniki to:

 

Golf 3 1.9 VP

blok i głowica 1.9 VP ALH 90PS

pompa 11ka

turbo GT 22

wtryski 230ki

wydech

duzy IC

czipisk w sterowniku

inne małe udogodnienia

 

 

 

AW69_nowy.JPG.xs.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak chyba nie najmocniejsze. Robert z tune-up ma przeciez ponad 230 na vp.

 

wynik zacny :vw: robisz te wykresy takie 'okragle' czy moze hamownia tak pokazuje? chyba bylo by wiecej, gdyby zestroic na 'pierdolniecie' od dolu tak przy 2000obr tylko szkoda silnika. ciekawe jak sie jezdzi takim potworem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najmocniejsze by me, czyli w moim wykonaniu. Jeżeli chodzi o Roba to on ma inny silnik, zbudowany od podstaw kiedy to można w wielu miejscach poprawić fabrykę oraz posiada wydajniejszy układ wtryskowy. Po drugie on miał hamowane auto na hamowni inercyjnej, a ja mierzyłem golfa w warunkach naturalnych pod obciążeniem. Jego auto miałoby inne przebiegi i wartości po samowaniu pod obciążeniem.

 

Jeżeli chodzi o przebieg momentu obrotowego i mocy to tak staram sie robić własnie softy.

 

Lubie jak auto płynnie nabiera mocy, max momentu ma oddalony w obrotach i "jedzie" generalnie w całym zakresie. W tym samochodzie np. nie ma problemów ze sprzegłem...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pierwszy twoj wykres widze, bo ostatnio na golfie tez bylo autko spod twojej reki. moze jakies foty wrzuc jak sie bryka prezentuje. na forum sr bedzie opisane? pompa z ahh czy budowana specjalnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto nie należy do mnie tylko mojego klienta. Myślę, że fotki nie raz wrzucał bo jest klubowicze Klubu Golfa. Generalnie to kolejny setup mocy w tym aucie. Z tego co ustaliliśmy sprzętowo już nic nie będzie rozbudowywane, niebawem wykorzystamy tylko do końca pozostałe rezerwy.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rogalotti, autko bylo juz moze mierzone? TO jest jakas wydmuszka czy normalne streetowe auto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzone na 400m tak ?. To na tym setupie nie było, ale będzie w tą sobote na Bemowie. Generalnie to normalne autko do jeżdzenia po mieście, ma ładne koła Porsche CUP, całe wnętrze i car audio. Także starty na Bemowie będą traktowane przez właściciela raczej jako zabawa niż rywalizacja.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a do 100km/h ? I jak tam sytuacja z trakcja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o trakcje to jej brak... Na jedynce i dwójce trzeba spokojnie operowć gazem, generalnie od połowy drugiego biegu można wciskać gaz do końca. Trójka jest już przyczepność jak spokojnie zesprzeglimy. Najgorzej jest z kierownicą bo trzeba ją trzymać generalnie cały czas w obu rękach, auto potfafi jechać swoim szlakiem.

 

Do setki nie mierzyliśmy go, wczoraj prace skończyliśmy po drugiej w nocy (godzina na wykresie) ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Golf został finalnie wystrojony :wink: . Generalnie trzeba go tylko odciążyć i już jest czym jeździć po lody do sklepu 8)

 

Adam_finito.JPG.xs.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta po lody :rotfl: gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ile bierzesz za takiego moda

 

Sprecyzuj swoje pytanie, generalnie w tym golfie jest wiele zmian mechanicznych. Pytasz o całość czy sam soft ?.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na PW albo prosze przekrecić do mnie to ustalimy szczegóły. Pozdawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymon Octa

Rogalotti, pełen szacuneczek :!!

Wrażenia w takim VW muszę być bezcenne. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj Golf został finalnie wystrojony :wink: . Generalnie trzeba go tylko odciążyć i już jest czym jeździć po lody do sklepu 8)

 

Obrazek

 

na takim setupie zostaje? Mozna przeciez jeszcze powalczyc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności