Skocz do zawartości
Gość Butik

Fabryczny zestaw głośnomówiący Premium i telefony

Rekomendowane odpowiedzi

Zatem proponuję taki układ jak w załączniku.

Jest to tylko prototyp.

Po wypełnieniu np 80% podwiesimy i git.

Legenda:

na czerwono - nie działa

na zielono - działa

na niebiesko- trzeba wgrać soft lub zmienić ROM, etc

Pasi?

Kopatybilność.xls

Edytowane przez wektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba. Dodałbym jeszcze tylko pole z obsługą zegarów: czerwone, czerwone+białe, tylko białe i pole z obsługą protokołu, np. rsap+hf, tylko rsap, tylko hf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Lumię 800 i łączy mi się przez blutu, mogę dzwonić wpisując numer, rozmawiać ale nie mogę zaimportować kontaktów, jedyna bolączka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję teraz info o możliwości edycji tabeli lub oddam ją w ręce moderatora. Mam już kolejną wersję uzupełnioną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o kontakty to jaki masz moduł, bo to pewnie jego wina.

 

Moduł mam 7L6 035 730 Premium, w aucie multikierownica, klawiatura, czerwony FIS i MFD2 DVD do kompletu.20131130_140718 web.jpg

Edytowane przez Aciol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ten moduł nie ma usługi Pbap, która jest niezbędna do zaczytania książki telefonicznej z pamięci telefonu i listy połączeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam moduł 3c0035729E jest jakiś lepszy moduł, który potrafić będzie z np. Lumi 800 skopiować kontakty ? Działać, dzwonić i odbierać mogę, wybierać numer wpisując go również ale nie mogę kontaktów ściągać. I czy jest jakaś podstawka dla Lumii ewentualnie dla noki e51 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A od czego jest moderator? To tylko stołek jak w sejmie?

 

Nie masz zielonego pojęcia ile spraw na raz,robi moderator na tym forum - nikt tu nie trzyma na siłę, zakładaj własne - zostaniesz adminem i będziesz robił co się podoba :P najpierw coś od siebie dla forum, potem tryb roszczeniowy.

 

p.s

jak sprzątniemy do końca 57tyś tematów z częściowym spamem,to pewnie dojdziemy i do tego.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikanj

witam.

 

przejrzałam powyższe posty ale jak ciemna byłam tak jestem (jak nie bardziej...)

dużo zwrotów i skrótów literowych których nie rozumiem.

postaram się uprościć pytanie ale najpierw trochę info:

 

posiadam B7 z 2012 r., mąż ma nokie i jego telefon działa w pełni kompatybilnie z bt, natomiast mój samsung ACE2 nie. inne samsungi lepszych typów czyli s2,s4, note itp działają również. mój telefon widzi vw, ale vw nie widzi mojego telefonu.

 

niestety nie znam oznaczeń literowych posiadanego modułu (jak to sprawdzić?)

 

moje pytanie brzmi-czy Jest jakakolwiek możliwość aby bt widział ace2?

czy pozostaje mi zmienić telefon?

 

proszę o wyrozumiałość i konkretną a odpowiedź lub wskazówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś przetestował czy Samsung Trend i Core ( ostatnio popularne) współpracują?

 

 

 

EDIT: sprawdziłem Trenda . Dziwne, bo po wgraniu softu do telefonu premium go widzi, zapodaję kod i na tym koniec. Connecting.. i zero.

Bez softu nie widzi.

Edytowane przez wektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szanowni forumowicze nie dawno nabyłem świeże B6 z 2008 roku .

Czy możecie mi podpowiedzieć jak połączyć telefon z samochodem aby działał zestaw głośnomówiący . Domniemam że taki jest !

Sprawdziłem pod fotelem pasażera jest moduł NOKIA 3CO 035 729G .Kierownica multifunkcyjna z przyciskiem słuchawka telefonu .

Auto wyposażone w fabryczne radio RNS510 z czytnikiem karty SD oraz AUX w schowku.

Czytałem już wcześniej o podobnym problemi i objawach lecz nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi . Wtajemniczeni forumowicze piszą skrótami których nie znam :hmm.

Sprawa wygląda następująco ;Po włączeniu silnika naciskam przycisk PHONE na panelu radia i audio się wycisza pojawia się ikona z przekreślonym głośnikiem i nic więcej .Telefon nie wykrywa żadnego bluetooth .

Proszę powiedzcie co to może być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz w telefonie włączony BT i po włączeniu silnika auto go nie widzi to:

 

naciskam przycisk PHONE na panelu radia i audio się wycisza pojawia się ikona z przekreślonym głośnikiem

 

masz duże prawdopodobieństwo graniczące z pewnością, że moduł umarł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam że na desce zamontowany jest taki uchwyt

przystawka.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to zweryfikować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Szanowni forumowicze nie dawno nabyłem świeże B6 z 2008 roku .

Czy możecie mi podpowiedzieć jak połączyć telefon z samochodem aby działał zestaw głośnomówiący . Domniemam że taki jest !

Sprawdziłem pod fotelem pasażera jest moduł NOKIA 3CO 035 729G .Kierownica multifunkcyjna z przyciskiem słuchawka telefonu .

Auto wyposażone w fabryczne radio RNS510 z czytnikiem karty SD oraz AUX w schowku.

Czytałem już wcześniej o podobnym problemi i objawach lecz nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi . Wtajemniczeni forumowicze piszą skrótami których nie znam :hmm.

Sprawa wygląda następująco ;Po włączeniu silnika naciskam przycisk PHONE na panelu radia i audio się wycisza pojawia się ikona z przekreślonym głośnikiem i nic więcej .Telefon nie wykrywa żadnego bluetooth .

Proszę powiedzcie co to może być

 

Wszystko wskazuje na to, że masz zestaw low a nie premium. Masz instrukcję w warsztacie jak sparować telefon z zestawem low.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie Piotr .

Tylko dodaj jeszcze o jakim warsztacie piszesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy mimo wszystko zestaw nie powinien widzieć telefonu? Nie musi go sparować ale powinien chyba go zobaczyć? Poza tym wydaje sie mi, ze jeżeli po wciśnięciu PHONE nie pojawia mu się grafika "telefoniczna" tylko nadal jest grafika "radiowa" plus ikonka z przekreślonym głośnikiem i wyciszają sie mu głośniki to zestaw nie widzi modułu i jest z nim problem. Sam tak miałem.

 

---------- Dodano o 16:09 ---------- Poprzednia wiadomość o 16:06 ----------

 

o jakim warsztacie piszesz ?

warsztat to taki dział z poradami i instrukcjami co i jak zrobić, żeby było dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzej

Czym się sugerowałeś przy zakupie nowego modułu , kopiłeś taki sam jak miałeś czy może ten nowszy z końcówka 30 . Piszą że jest lepszy tzn. że np. ma możliwość korzystania zdalnie z karty sim . O ile dobrze rozumiem wszystkie funkcje tj. sms, książka wyświetlają sie na radiu .

Nie wiem tylko czy ten nowy pasuje bez dodatkowych przeróbek .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem identyczny jak miałem czyli 3C8 035 730. Troszkę ryzykowałem czy aby napewno moduł ale teraz wszystko ładnie działa. Warto jeszcze zawczasu sprawdzić wszystkie połączenia i wtyczki. Może cos sie poprostu tylko wypięło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypiąłem dzisiaj moduł z pod fotela i podłączyłem z powrotem .Nic to nie zmieniło . Kostka chyba się nie wypnie sama . Zastanawia mnie że to menu phone nie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności