Skocz do zawartości
Gość Greg_2

maly problem z odpalaniem paska

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Greg_2

Witam

od kilku dni meczy mnie dziwny problem z odpalaniem mojego paska

probujac go odpalic za pierwszym przekreceniem kluczyka musze go mielic jakies 5 sek zeby zaskoczył jesli przerwe krecenie i sprobuje drugi raz odpala odrazu

Miał ktos taka sytuacje co moze byc powodem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadek

Witam ja miałem to samo pierw myślałem że czujnik temp. silnika ale okazało sie że to początki końca pompy paliwa :niepewny:

Ale ty chyba masz pompowtryski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podaj wiecej szczegolow. silnik cieply/simny itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadek

Na początku były problemy tylko na ciepło teraz już nawet na zimno ciężko pali w poniedziałek oddaje paska do gościa co regeneruje pompy.

Z tego co przegladali mi autko to okazało się że pompa nie trzyma paliwa po postoju paliwko się cofa i w tym jest problem czujnik temp.paliwa w pompie nie ma co zczytać tymczasowo wstawiony mam dodatkowy zaw.zwrotny ale pomaga on tylko wtedy gdy auto jest odpalone w krótkim czasie po zgaszeniu.

Na 100% jest to pompa rozrząd przeglądali, wtryski też, mapy zapłonu sprawdzane podczas chipowania w Jetronicu, wszystko po kolei było wykluczane została tylko pompa.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadek

No i 100%pompa miała być a tu nagle bęc i sprzęgła nie ma i to na warsztacie gdzie mieli pompe regenerować,całe szczęście jeszcze przed robotą.

 

Problemy z odpalaniem mojego paska wzięły sie od rozpadającego koła dwumasowego,po wymianie nie to auto pali na dotyk i w dodatku cicho bez klekotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziadek, możesz dokładnie napisać co się działo.

Ja miałem takie 2 dni w odstępie miesięcznym, kiedy miałem problemy z odpaleniem paska (w inne dni absulutnie żadnego problemu, w te 2 dni za każdym razem problem...).

Mianowicie w srodku tak to bylo czuc jakby rozrusznik przerywał, z zewnatrz niby bylo slychac rozrusznik, ale ogolnie silnikiem tak jakby trzeslo/trzaskało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności