Skocz do zawartości
Gość AdamX

Cilmatronic B3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AdamX

Czy panel do climatronica w B3 jest taki sam jak w B4?

Mam wersje Arriva B3 i jest tak dziwny wyświetlacz jeszcze nigdzie takiego nie spotkałem

Jeśli ktoś wie o co chodzi z tą wersją bedzie super i dodatkowo poszukuje plastiku maskującego panelu .Dziwne jest że nie ma tam tak jak w B4 komputerka sterującego klimą tuż za panelem tylko jest gdzieś schowany nie wiem tylko gdzie go szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ppmarian

:przestraszony: pierwszy raz widze takie cudo

 

roznica miedzy moim climatroniciem (B3) a climatronikiem B4 jest taka ze u mnie jest jest klawisz OFF a tam ECON

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AdamX, masz nieoryginalny climatronic, byl dokladany po kupnie auta, albo jeszcze w salonie, tylko auto z fabryki nie wyjechalo z tym cudem :)

 

widze, ze jest lepszy od tego firmowego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamX

shade_,właśnie sie nad tym wczoraj zastanawiałem bo rozszyfrowując kody wyposarzenia nie znalazłem klimy ale myślałem że nie wszystko jeszcze spisałem

Czemu sądzisz że jest lepszy od orginalnego?

W komorze silnika są wszystkie wklejki od klimy pozatym zawsze widziałem passaty z zaworami do nabijania klimy umieszczonymi zaraz za podszybiem a ja mam zawory przy sprężarce ktura wydaje mi się większa niż pozostałe ale to jeszcze muszę sprawdzić widziałem naklejki z numerami na niej a może wiesz gdzie można w takim razie szukać maskownicy do tego panelu bo ze śrubami trochę lipnie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności