Skocz do zawartości
lukas63

Mamy EURO 2012 !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z przewidywaniami Niemce wbili w ziemię Greków....

O przepraszam,nie wbili,sędzia główny miał jednak gest...:lolPoza tym Niemiecka Masakra Piłą Mechaniczną:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w 2016 kolejne ME w Polsce :D handball ROX :fala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudów się nie spodziewałem ale widać było wczoraj ,że Francuzi największy problem to mieli z Casillas'em i ze.....sobą . Faul Ribery'iego na koledze z drużyny to jeden z dosadnych przykładów.Na taki skład jaki mają Francuzi to taka gra to skandal (podobnie było z Holandią).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a w 2016 kolejne ME w Polsce :D handball ROX :fala

 

Jeszcze tego brakowało!!!!!! znając zycie znów będzie wstyd , rozpacz i płacz :dodupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znając zycie znów będzie wstyd , rozpacz i płacz

 

A kiedy były ostatnio ME w ręczną u nas? :hmm :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A kiedy były ostatnio ME w ręczną u nas? :hmm :wmorde

Trafna uwaga Mieszko.Anglicy w rzutach karnych nie mają szans, w studio nie ma ich maskotki-Dario Dziekanowskiego:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Summa summarum Włosi zasłużyli na awans,byli optycznie,a w końcówce regulaminowego czasu po prostu lepsi.Szkoda ,że Niemcy ich zmiotą z boiska :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anglia zupełnie bezbarwnie,nawet Żęrard bez koncepcji oraz błysku,zdecydowanie najsłabszy ćwierćfinał oraz zdecydowanie najsłabszy półfinalista.Jedyny pozytyw,karny Andrea Pirlo,na kolana,co za typ:respect

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No i? Wiesz kiedy te zdjęcia były robione? :wmorde

 

 

,karny Andrea Pirlo,na kolana,co za typ

 

Poszedł po całości,ale widać że nerwy trzymał na postronku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś skrócić te pierwsze 80 minut półfinału :?: bo w tle leciał i niewiele wiem prócz wyniku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żal, że Portugalczycy nie wygrali. Ewidentnie byli wczoraj lepsi i zasłużyli sobie na ten finał. Tak powinni zapieprzać nasi piłkarze.

Hiszpanie zostali zahamowani skuteczną obroną, ale też ciężką pracą Portugalczyków. Niestety, jeśli się jest sam na sam z Casillas'em i kopie się w niebo...to los bywa okrutny dla pudłujących.

Szkoda, cholera, szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi żal Portugalczyków ,bo patrzeć już nie mogę na Hiszpanów.Ciut szczęścia zabrakło POrtugalczykom bo mogli ten mecz wygrać w regulaminowym czasie gry.Może jakiegoś zabójczego tempa nie było,ale mecz naprawdę mógł się podobać. Sędzia poniżej krytyki :wmorde .Ja nie wiem kto dopiera takich gamoni do tak ważnych meczów...

BTW ,zdaje się,że komentator wczoraj napomknął,że Platini powiedział,że w finale ma być Hiszpania i Niemcy ...dla mnie to skandal,jeśli użył takiego właśnie sformułowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w finale ma być Hiszpania i Niemcy
Na całe szczęście Włosi zaprzeczyli tej idei,zagrali perfekcyjnie taktycznie,mając nareszcie doskonałego dzisiaj Balotellego.Sztab szkoleniowy Włochów odrobił lekcję domową wyśmienicie,dlatego Niemcy jadą na...zachód:hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włosi zmiażdżyli Niemców ,a Balotelli co ma w głowie to chyba sam nie wie-dziękuję,dobranoc

 

Aha,jeśli Włosi zagrają tak w finale to cienko widzę Hoszpanów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aha,jeśli Włosi zagrają tak w finale to cienko widzę Hoszpanów

Dziś futbol totalny zagrali Włosi,nie wiem jak Prandelli zaszczepił to piłkarzom,lecz jest genialnym trenerem.Widziałem wiele występów makaroniarzy w rozmaitych finałach imprez,lecz dzisiaj przecierałem oczy ze zdumienia.Hiszpania już zaczyna się bać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz zajebioza :ok: A "helmuty" ? Wszystkie mecze wygrane, max punktów i..... do domu przed finałem :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Włosi pokazali klasę i naprawdę ducha gry w piłkę nożna.Balotelli zagrał chyba mecz życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności