Skocz do zawartości
lukas63

Mamy EURO 2012 !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Ukraińcy zagrali z niesamowitą determinacją,o Szewczenko nie wspomnę,wszyscy widzieli co robił przy rosłych szwedzkich defensorach,pomnik w Kijowie zapewne mu postawią,na co zasługuje zresztą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na prwdę jak dla mnie poziom Finałów na wysokim poziomie!

 

Litości :P dwa dobre meczy póki co. Rosja-Czechy i Ukraina- Szwecja. Reszta meczy cienizna. Ale zawsze te pierwsze meczy w grupach tak wyglądają. Liczę że od jutra się dopiero zacznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Reszta meczy cienizna

Nie oglądałeś zapewne pozostałych;-),pierwsza połowa meczu Ukraina-Szwecja była miernym wodowiskiem,druga,owszem wynagrodziła wszystko,lecz nie przesadzajmy.Wczorajsza Chorwacja z Irlandią to było dobre widowisko,Anglia z Francją również,o naszych przez grzeczność nie wspomnę,choć dramaturgią żaden wspomniany nie dorównał:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja widocznie mam wygórowane żądania co do jakości gry na finałach euro :D Czy widziałem wszystkie tak widziałem a nawet na dwóch byłem...Fakt Chorwatów ładny meczyk o nim zapomniałem. Ale czy od drużyn takich jak Holandia, Niemcy, Portugalia,Włochy i Hiszpania nie mamy prawa wymagać więcej ?? Ale to pierwsze mecze jak pisałem wyżej. W drugim już nie ma kalkulacji. Powinny byc lepsze widowiska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Holandia, Niemcy, Portugalia,Włochy i Hiszpania

To są drużyny turniejowe,które bardzo często spokojnie rozpoczynają turnieje,a Hiszpania to nie Barcelona.Wyjątek stanowi Holandia,tu się zgodzę,rozczarowała niestety na całej linii no i naturalnie racja,zabawa dopiero się zaczyna na poważnie:hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą na pewno ;) stawka rośnie ;)

 

---------- Dodano o 23:39 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:10 ----------

 

na dwóch byłem...

 

Tej i na Ogólnopolski jedziesz? :zeco Ziewal idzie na jeden i stwierdził melepeta ,że z tej okazji nie pojedzie na Zlot :lol :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale nie jem teraz do zlotu nic przez to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja tak przez ciekawość. (jak gram to tylko w totka)

 

Czy jakieś zakłady zwierzątek, naszych i sąsiadów sprawdzają się?? Tak jak to było w przypadku ośmiorniczki??? Czy wszystkie zwierzątka poległy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to każde zwierzątko inaczej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ślimaki z Trójki typują bo ostatnio nie mogę trafić...chyba ,że znowu im uciekły :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dziś dostaniemy :dodupy 2-0 dla Rosji to "pieczęć przybita" Rosja nas dziś zmiażdzy ......Nasi są w miare dobrzy tylko przez 30 min potem biegamy o ostatnich siłach.dziś to Rosjanie wykorzystają i nam porządnie dołożą.W końcu ludzi przejżą na oczy i zobaczą że Polska piłka nożna jest :dodupy .Hehheeh jak to mówią moi koledzy z pracy że po dzisiejszym meczu większość horagiewek z naszych aut zniknie.:kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:wmorde

 

Już to raz pisałeś,poza tym oceniasz grę reprezentacji po jednym meczu? :zeco

I skoro nasza rodzima kopana jest tak żenująco słaba to po co się nią wogóle interesujesz?Jest tyle innych dyscyplin w których nie jesteśmy zaściankiem Europy (Świata) :P

 

horagiewek

 

Nie podkreśla? :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaa ja tam swoje dumam,ale jako obywatel kochający swój kraj, powiadam----WYGRAMY i tyle :D nadzieja i wiara musi być :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak byśmy przegrali, to mamy szanse wyjść z grupy. Jednak nie ma co gdybać i obliczać, bo WYGRAMY :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tym wyniku Czechów mamy jak przegramy. Ja całym sercem jestem za naszymi bo tyle na te euro czekałem. Ale jako kibic patrze też obiektywnie a tu już jest niestety dużo gorzej. Jak Rosja zagra na takim speedzie jak z Czechami a my jak z Grecją to panowie nie ma złudzeń....Ale poczekajmy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaa ja tam swoje dumam,ale jako obywatel kochający swój kraj, powiadam----WYGRAMY i tyle :D nadzieja i wiara musi być :D

 

Całkowicie popieram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z grupy wychodzi Rosja i Czechy tyle w temacie.dziwie się wam że wierzycie w coś co jest nie realne.Ale spoko.:nono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się zgadzam ze szczupakiem ale nie 2-0 dla Rosji tylko 3-1 a co do chorągiewek to już w szybkim tępię znikają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności