Skocz do zawartości
dziimii

Audi 80 "Hatchback" wstrząsnięta nie mieszana

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas ostatniego wypadu na rowery z aparatem zauważyłem ciekawą wersje audi 80 widok jest niezły zdązyłem zrobc tylko 2 zdjątka bo mi baterie padły ale nie chcielibyscie widzec tej ilości szpachli na zagięciach blachy. Ale tak to jest z autami sprowadzonymi za 1000€

 

Spojlerek:D

hpim2037fj8.jpg

 

I od tyłu(ciekawie hak wygląda):

hpim2038jl3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za 1000€

 

Tak tak a na umowie 20 euro a jezdził dziadek co drugą niedzelę , przebieg jakieś 4000 razy wkoło kuli ziemskiej , właścicieli no cóż jakichś 4-Niemców,8-Turków,3-Ruskich a w kraju to drugi.................. i.t.d ....... i.t.p. :mur::mur::mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...bomba

 

bomba to chyba na niego spadła :D:rotfl::rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno są w obiegu 3 wersje sprzedających:

autko było od:

- dziadka tylko do kościoła

- mamy która dowoziła dzieci do szkoły

- (ostatnio modne)od księdza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za 1000€

 

Tak tak a na umowie 20 euro a jezdził dziadek co drugą niedzelę , przebieg jakieś 4000 razy wkoło kuli ziemskiej , właścicieli no cóż jakichś 4-Niemców,8-Turków,3-Ruskich a w kraju to drugi.................. i.t.d ....... i.t.p. :mur::mur::mur:

 

Lepsze takie audi niż takie wynalazki jak fiat 126p,125p, polonez czy inne cuda polskiej myśli technicznej razem wzięte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co mieli zalowac szpachli? jak betoniarka namieszali 150litrow to walili ile wlazlo :D

 

a autko na bank z pewnych raczek było,

nie bite, maly przebieg, własciciel nie palacy, nic nie stuka nic nie puka :D:D no i oryginalny lakier nie zniszczaony jak z pod igły :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za 1000€

 

Tak tak a na umowie 20 euro a jezdził dziadek co drugą niedzelę , przebieg jakieś 4000 razy wkoło kuli ziemskiej , właścicieli no cóż jakichś 4-Niemców,8-Turków,3-Ruskich a w kraju to drugi.................. i.t.d ....... i.t.p. :mur::mur::mur:

 

Lepsze takie audi niż takie wynalazki jak fiat 126p,125p, polonez czy inne cuda polskiej myśli technicznej razem wzięte

Te które w nie udezyło to też pewnie było cos z takiego typu klocki hamulcowe grubosci 2mm ale na pewno sprzedawca zapewniał ze tylko lac i jeździc :Da później droga hamowania to 500m a co do Lukasa to wiesz zapłace za takie audi 5000zł i co szpas ze mam audi a na każdej wizycie u mechanika zostawiam po 1000zł to dzieki A tak poczciwy fiat owszem nie ten komfort ale kupie go za 2000zł i jeśli cos padnie za 200zł wyjeźdzam z giełdy lub złomu z pełną reklamówka częsci i zam założe bo tam do napraw potrzebny młotek i śrubokręt :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt szpachli trochę nawalili :D ale przynajmniej machanicy, blacharze i lakiernicy mają co robić po wejąciu Polski do UE :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co szpas ze mam audi a na każdej wizycie u mechanika zostawiam po 1000zł

 

Jeżeli jeździsz do ASO twój problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej wydech cały :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co szpas ze mam audi a na każdej wizycie u mechanika zostawiam po 1000zł

 

Jeżeli jeździsz do ASO twój problem

Tak z ciekawosci sie np dowiedz ile np wymiana rozrządu kosztuje w audi czasem 2 razy wiecej niz w passku i to u normalnego mechanika :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu dajesz największe naprawy - może dorzuć jeszcze wymianę silnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od razu dajesz największe naprawy - może dorzuć jeszcze wymianę silnika

 

Najlepiej porównajcie sobie ceny "tynkowania" karoserii :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od razu dajesz największe naprawy - może dorzuć jeszcze wymianę silnika

 

Najlepiej porównajcie sobie ceny "tynkowania" karoserii :D

 

:ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pszemek

Po pierwsze to nie jest hatchback tylko sedan.

Po drugie wymiana rozrządu w audi cenowo wygląda tak samo jak passat bo to są te same silniki a nawet w audi jest o wiele łatwiejszy dostęp do paska.

Po trzecie to audi naprawia się sporo łatwiej niż dużego fiata ;) Audi naprawisz i jeździsz a fiata będziesz naprawiał co drugi dzień a na koniec wypadniesz na ziemię razem z fotelem przez przegnitą podłogę :evil: A że nie każdego stać na samochód za 20 tyś zł i nie każdy potrafi rozpoznać "przeszłość" auta to inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość boostertd
Po drugie wymiana rozrządu w audi cenowo wygląda tak samo jak passat bo to są te same silniki a nawet w audi jest o wiele łatwiejszy dostęp do paska.
zgadzam sie z przedmowca silniki najczesciej sa wzdluzniei latwiejszy dostep, po 2 teraz duzo latwiej isc na zlom i znalesc sietke czesci da audi czy paska za 200zl niz do fiata bo tego na szrotach jest multum a fiaty juz dawno na puszki coli poszly:P
Od razu dajesz największe naprawy
bez urazy ale rozrzad to podstawa przy kupnie auta ja wymieniam rozrzad jak kupuje auto chyba ze poprzedni wlasciciel jak ostatnio przedstawi mi fakture na kompletna wymiane z przed 7tys km

 

a tak na koniec ciekawe ilu z was kupilo autko od "pierwszego wlascicilea w niemczech ktorym byl stary dziadek" :P hymm nie wiem jak tam al u nas stare dziadki to nie umieja jezdzic i czesciej rozbijaja auta niz mlodzi ludzie wiec potem efekt 10kg szpachli na aucie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miszczofkors
Fakt szpachli trochę nawalili :D ale przynajmniej machanicy, blacharze i lakiernicy mają co robić po wejąciu Polski do UE

Tak napewno będzie miała nowe elementy na sobie w stylu troche szpachli mały kit i audiczka będzie git :P Swoją droga ładnie się ktoś ''przytulił'' w tył :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze to nie jest hatchback tylko sedan.

Po drugie wymiana rozrządu w audi cenowo wygląda tak samo jak passat bo to są te same silniki a nawet w audi jest o wiele łatwiejszy dostęp do paska.

Po trzecie to audi naprawia się sporo łatwiej niż dużego fiata ;) Audi naprawisz i jeździsz a fiata będziesz naprawiał co drugi dzień a na koniec wypadniesz na ziemię razem z fotelem przez przegnitą podłogę :evil: A że nie każdego stać na samochód za 20 tyś zł i nie każdy potrafi rozpoznać "przeszłość" auta to inna sprawa.

Powiadasz sedan.... costy :dobani: przeciesz hatchback specjalnie napisałem w tytule w cudzysłowie i tak po wypadku sie z sedanka hatchback zrobił ale ok nie którzy nie rozumieja wiec zwracam honor :padam: Przepraszam ze napisałem jakąs niby śmieszna metafore ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pszemek

To nie metafora tylko pomyłka z Twojej strony.... hatchback ma to do siebie że klapa bagażnika otwiera się razem z tylną szybą ;) Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności