Skocz do zawartości
Gość pazder

Czy 195/60 15 czy 205/60 15.

Rekomendowane odpowiedzi

No więc nastawiam sie na opony 195/65/15

A felgi do nich? Jakie powinny być? 6,5cala będzie ok?

Lepiej szukać z rantem czy bez?

Może coś takiego?

http://www.allegro.pl/item995129483_hit_2010_nowe_felgi_15_5x112_czerwony_ring.html

Szukam do pssata ciemno szarego kombi 4x4 1.9Tdi

Edytowane przez zakamarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje że opony 205/60/15 były zakładane głównie na alu 15, najczęsciej takie są na alusach oryginalnych z tego co zauważyłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ale ta felga z aukcji to:

1. wygląda festynowo:)

2. na b5 czy b5 fl to ni w piz.de ni w oko:/

3. tandetna chińszczyzna !!

Szkoda kase wywalić na takie coś, poszukaj orginału jakiegoś, nawet używanego byle ori :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę, aczkolwiek nie tak drastycznie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak bo to nie ta miała być a ta :

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=990924684

Samochód kombi ciemny szary kolor ma więc może coś takiego jak wyżej lub coś takiego:

http://moto.allegro.pl/item1001552232_701_15_5x112_audi_mercedes_seat_vw_chrysler_ford.htmlhttp://moto.allegro.pl/item1001552232_701_15_5x112_audi_mercedes_seat_vw_chrysler_ford.html

 

Bo całe Aluminiowe, białe czy tylko polerowane to nie bardzo mi sie widzą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinmrag

ja mam w swoim passacie 215/55/16R chce zmienić na letnie, pytanie czy musi być taki sam rozmiar? Chodzi mi o to aby zachować poprawny efektywny obwód toczenia żeby licznik nie przekłamywał itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniam z 225/45/R17 na 205/60/R15 Bo nikt mi nie powie że na naszych drogach pełnych dziur i kolein jazda jest spox :) Co prawda idzie się przyzwyczaić ale nie można trzymać lekko kierownicy palcem jednej ręki..... Zastanawiałem sie jeszcze nad 195/65 R15 ale myślę że takie to na zimę .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety na polskie drogi założyć coś powyżej 205 to masakra jakaś jest :/ chyba że tylko trasa Stryków-Poznań ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a opona 195/65/R15 wejdzie na felge 7 calową? Ma może ktoś takie koło i może podesłać foto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie koledzy własnie jestem po zmianie opon w swoim pasku i powiem tak miałem 195/65/15 i miałem takie dziwne bujniecie jak sie mijałem z innym wiekszym autem teraz jak załozyłem 195/60/15 tego zjawiska juz nie ma a to tylko jest róznica wprofilu ciut mniejsza a jak polepsza komfort

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie, że zmniejszając profil opony zmniejszasz też komfort ( nie mówię o właściwościach jezdnych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kolego to jest tak mała róznica ze wcale nie jest zauważalna a komfort znacznie lepszy no i niema juz tego zachwiania sie podczas mijania sie z duzymi autami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności