Skocz do zawartości
Konradob

Komunikat na wyświetlaczu : Wysiadaj tyko gdy dźwignia w pozycji P

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pojawił mi się Komunikat : Wysiadaj z pojazdu tylko gdy dźwignia w pozycji P. Dodatkowo nie działają wycieraczki i kierunkowskazy nie można też zamknąć samochodu. błędy wyskoczyły w różnych modułach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I z czym masz problem ? Mamy wywróżyc przycznę ...bo nie podałeś jakie błędy w innych modułach...

Zapewne wysiadł czujnik położenia selektora zmiany biegów , lub są problemy z komunikacją i nie ma informacji z selektora o połozeniu, lub Gataway umarł , lub bezpiecznik przepalony (z tego co pamientam to 8) wspólny dla selektora i panelu klimatyzacji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimatyzacja działa a bezpiecznik jest cały. na wyświetlaczu widać informacje o położeniu dźwigni.

Błędy odczytane z OBDeleven

Stering Column Lock - Magistrala danych brak Komunikacji Kod U112100 - Status Statyczny 

Start System Interface 

1- Ograniczenie działania - z powodu za niskiego napięcia

2- Magistrala danych brak informacji Kod U112100 

Headlight Regulation - Magistrala danych brak informacji

Sterownik elektroniki kolumny kierownicy - Brak komunikacji Kod U021200

 status - Statyczny

Engin - Sterownik elektroniki kolumny kierownicy - Brak komunikacji Kod U021200 - Statyczny

Driver Assistance - Magistrala danych brak komunikacji Kod U112100 - Statyczny

Central electrics - Magistrala danych brak komunikacji Kod U112100 - Statyczny

  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Odpowiedz masz w swoim scanie , sterownik kolumny nie ma komunikacji , do sprawdzenia akumulator , oraz wtyczka ster. kolumny ,czy jest zasilanie oraz can bus / lin bus

Edytowane przez Marek3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Udało Ci się wyjaśnić przyczyne? Mam  taka sama akcję jak Twoja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. U mnie wysiadł moduł pod kierownicą. Samochód oddałem do ASO. Wymienili , zakodowali i jak na razie działa. Czas naprawy cos około 14 dni. Tego modułu do mojego Passat po prostu nie było nigdzie ( w Polskim magazynie - brak. W centralnym w Niemczech - brak). Passat z 2015 roku jest dla Volkswagena za stare. Moduł został wyprodukowany pod moje auto. Próbowali zakodować moduł z nowszego passata i zong , wywaliło nie zgodność. Można znaleźć te moduły na rynku ale kosztują tyle samo co w ASO. ważne by był dokładnie taki sam numer części i oznaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności