Skocz do zawartości
kufel77

Świece żarowe ciągłe usterki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem gdyż w moim passacie b8 wciąż przepala się świeca żarowa cylindra drugiego co 2 miesiące muszę ją wymieniać dziwne że tylko to ta jedna świeca przebieg 250 tyś 

Czy jest możliwość że jest jakiś inny problem z elektroniką czy może świeca cylindra trzeciego ta z czujnikiem robi problemy z elektroniką lub odpowiada za inne poszczególne świece.

Chcę zaznaczyć że kupuje świece licencjonowane po numerach nie chińskie dziadostwo

Zawsze gdy zapala się check engine wiem że to świeca żarowa cylindra drugiego.

Proszę o pomoc z góry dziękuję pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, kufel77 napisał:

Witam mam taki problem gdyż w moim passacie b8 wciąż przepala się świeca żarowa cylindra drugiego co 2 miesiące muszę ją wymieniać dziwne że tylko to ta jedna świeca przebieg 250 tyś 

Czy jest możliwość że jest jakiś inny problem z elektroniką czy może świeca cylindra trzeciego ta z czujnikiem robi problemy z elektroniką lub odpowiada za inne poszczególne świece.

Chcę zaznaczyć że kupuje świece licencjonowane po numerach nie chińskie dziadostwo

Zawsze gdy zapala się check engine wiem że to świeca żarowa cylindra drugiego.

Proszę o pomoc z góry dziękuję pozdrawiam.

Słabej jakości świeca

Źle dobrana świeca (inny voltarz)

Uszkodzony wtryskiwacz paliwa

Być może niestykająca wtyczka 

 

Edytowane przez Marek3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności