Skocz do zawartości
Gość boostertd

Małe przemyślenia na temat kierowcow BMW:)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość boostertd

Od jakies czasu zyje w przekonaniu ze beemkami szczegolnie serii5(e34) i sporo juz 3 (e36) jezdza same wiesniaki, dresy i bolki (nie obrazajac nikogo) pomimo tego ze uwazam ze bmw to dobra marka i robi solidne auta, moi koledze sprzeczali sie ze mna do czasu kiedy nad zalewm przyjechala piekna czerwona 5 :mur: z ktorej wysiadl pan otworzyl bagaznik wyja widly i poszedl siano na ciagnik ladowac :rotfl: a dzisiaj utwierdzilem sie ze jezdza nimi bolki otorz kiedy pan w bmw 524D zobaczyl ze go wyprzedzam zacza przyspieszac nie zwarzajac ze z naprzeciwka mnie jedzie auto :krzeslem: i gdyby nie to ze moj passat byl szybszy teraz bym plakal nad rozbitym paskiem najbidniej a moze nawet... :kwasny: wiec z gory pozdrawiam wszystkich uzytkownikow bmw :fuckyou2: i zeby te wasze wieniackie beemki szlag trafil :502:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, w Polsce BMW zostalo sprofanowane przez mega-wsiokow (nie chodzi tu o ludzie mieszkajacych na wsi - ale wiadomo o co). Szczegolnie po przyklejeniu znaczka M do silnika 1.8 wydaje sie, ze sa cool. Ale sa mega-wsioki i w nowych betach, ci tym skolei dolega skloioza i syndrom zimnego lokcia. Jest tez grupa nowobogackich mega-wsiokow, ktorzy jakims cudem dorobili sie duzych pieniedzy i teraz zaszaleli, a ze BMW jest dla nich synonimem maksymalnego dobrobytu (taa...) to wlansie jezdza BMW745i. Tak czy owak wszytkich mega-wsiokow w glebokim powazaniu.

 

PS. Audi (szczegolnie A4) tez jest profanowane, ale nie w takim stopniu jak BMW. Na szczescie Passat jeszcze tego nie doczekal.

 

PS2. Kiedys w TV pokazywali program o tunerach, i jeden dopalil swgo Kadetta (czy Ascone - nie pamietam) do 400KM i opowiadal o minach gosci z nowych BMW, ktorych zostawial na skrzyzowaniu :rotfl: Dalbym 100pln zeby zobaczyc buzie i komentarz takigo bolka :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość boostertd

lol pamietam jakies 4 miech temu jak bylem bez samochodu pozyczylem od wujaszka ktory wyjechal na zarobek honde civic z '95 z silnikiem 1,6 16V V-Tec auto kozak malutkie leciutkie i w seri 130Km a ze jemu bylo malo podkrecil ja do ok 160KM no i pamietam akcje na swiatlach kiedy koles w swoim 535 stoi pelen kozak zimny lokiec itp... pokazuje zeby sie scigac no i kedy w hani wlaczyle sie VTEC auto zaczel zapier... a bmw zostalo daleko w tyle pomimo 3,5l... gdybym mial cyfre i zrobilbym fote kolesia z bmki jak go wyprzedzalem ... :0 zbita na maxa jakby mogl schowalby sie w glebe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie to bawi jak widzę gościa z "zimnym łokciem" w BMW ( jeździ takich u mnie trochę) na zewnątrz ok.5 stopni ale efekt musi być :mur:

Starsze modele 3 i 5 są już tanie, niemcowi zaświeciła się "inspection" to opylił polakowi a ten zapodał LPG i śmiga po miescie z kumplami :rotfl: za miasto się nie wybiera bo kto na niego będzie zwracał uwagę :krzeslem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość boostertd

3 szczegolnie nie sa jeszcze tak oblatane jak 5 ale w sumie model e36 zaczyna sie robic kultem dla wsiowych sznurow tak jak e34.. jak widze taka beemke to odrazu mam przed oczami typa w dresie z zimnym lokciem ktory 5 minut temu wysiadl ze sowjego C330 (dla nie wtajemniczonych URSUS) i jedzie podbijac szosy swoim dresmobilem... hymm a najciekawsze ze ta beeka z mojej dzisiejszej przygody kopcila bardziej niz moj podkrecony passat ktory zostawia niezla chmurke p 4tys rpm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
honde civic z '95 z silnikiem 1,6 16V V-Tec auto kozak malutkie leciutkie i w seri 130Km a ze jemu bylo malo podkrecil ja do ok 160KM

 

Były hondy Vti z silnikiem 1.6, fabrycznie 160 KM. Podkręcenie wolnossącego silnika 1.6 o 30 KM do 100KM z litra... chciałbym zobaczyć wykres z hamowni. Nie mówię nie, ale można niechcący podwoić wartość samochodu :)

 

A co do tematu... stereotypy wykreowane kinematografią oraz ogólnopojętym lansem - szczególnie popularne wśród ludzi hmm.. "niższych lotów" że tak powiem.

Szkoda, że BMW ma taką renomę gdyż nie zasłużyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość boostertd
yły hondy Vti z silnikiem 1.6, fabrycznie 160 KM
tak ale jago to wesja VTEC a nie VTI i ona w serii miala cos ok 130KM nie wiem do konca ale wiem ze zmienial wydech na kompletnie przelotowy 2,5cala i tam dlubal motor nie wiem dokladnie co bo nie zdazyla na hamownie(dzieku panu z betoniarki ktory perfidnie ja uszkodzil) ale szacowana moc to ok +30KM... a bmw zyskalo niestety kiepska opinie ze wzgledu na to ze stare egzemplarze niemcy oddaj za smieszna kase a polscy lanserzy kupuja je i woza sie myslac ze sa panami szos a szczegolnie psudo tunerzy ze wsi :) ... byles kiedys na wiejskiej potupajce?? tam same piatki przyjezdzaja a ostatnio zwalil mnie z nog koles ktory w zderzak zamontowal soebie halogeny takie jak ja mam w lazience w podwieszanym suficie :mur: takiego to tylko :wpale:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość refrizerater

moze tak troche boczny temat..

popieram kolegów z postow wyzej - wiekszosc kierowcow z bmw to dla mnnie ludzie z IQ 1 ! :przestraszony::przestraszony:

nigdy nie wiadomo co taki dres na trasie zrobi

ale..

chciałbym zobaczyc mine takiego kolesia, którego na swiatlach puszcza w chmurę dymu Syrenka!

Tak panowie

kiedys jeden amator z bydgosczy wsadził do pieknie polakierowanej na niebiesko syrenki silnik....od Ferrari czy czegos tej mocy!

WOW!

miałem okazje to cos widzic jak przyspiesza.

juz miałem przejsc przez jezdnie , kiedy uslyszałem gdzies daleko dzwięk przyspieszajacego "scigacza". mysle , poczekam, bo mnie tym rowerem rozjedzie! a tu co!!

smigneła mi przed nosem niebieska syrenka!

hehe

ale to taka mała dygresja

ps.

Wiecie ze maja robic BMki z przezroczystymi drzwiami kierowcy?

po co?

Aby paski na dresie było widać!

:)

papa :rotfl::rotfl::rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość boostertd
nigdy nie wiadomo co taki dres na trasie zrobi

no wlasnie dla takich ludzi wazniejsze jest to zeby ktos bety nie wyprzedzil niz to ze mogl w ten sposob zrobic komus krzywde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kiedys jeden amator z bydgosczy wsadził do pieknie polakierowanej na niebiesko syrenki silnik....od Ferrari czy czegos tej mocy!

O tym mówisz?

tuning%20syrena.jpg

105tyl8bl.jpg

105przod3hc.jpg

 

Silnik był od Porsche, dokładnie od 911.

Trudno powiedzieć, że przełożono silnik - raczej zbudowano na bazie syrenki taki samochód :) Na konstrukcję porsche nałożono elementy Syrenki.

 

 

filmik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość refrizerater

no własnie o tym mowiłem!!

skad wziałeś te foty!!???!

:))

to cudo jak przyspieszało wydawało dzwiek, jak scigacz!

niesamowity efekt.............

powiem

taka syrenka, przejechał bym sie po ulicach!

To prawda

musieli tak zrobic jak mowisz - konstrukcja syrenki nie wytrzymała by naprężeń!

:)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość boostertd

widzialem ta syrenke chyba w kazdym programie motoryzacyjnym w polsce :) albo dobry jest ten maluch co wyprzedzil subaru impreze wrx sti:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z googli zdjęcia wziąłem :) Widziałem ją zresztą wielokrotnie na żywo, choć nigdy w ruchu.

Była kiedyś jako nagroda w jakiejś promocji chipsów z tego co pamiętam. I o ile dobrze pamiętam sprawa zakończyła się jakimś przekrętem - ani kasy ani samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość boostertd

wypasiona ta wolga a srodeczek i silnik :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie cierpie "gosci" z BEEMEK :mur::[ A oprócz "zimnego łokcia", to rzuca się też w oczy ABS (Absolutny Brak Szyi) :rotfl::evil: A ostatnio nawet miałem "przyjemność" na trasie wyprzedzać 524TDS. No i oczywiscie "łyknąłem" tą BEJCĘ przy 170-u dopiero (a zaczynałem od 120-u). Dobrze, ze na "czwórce" to robiłem (tzn. rozpoczynałem wyprzedzanie :hyhy: ), a gdy w koncu zacząłem się wysuwać naprzód, to ogarnęło mnie dodatkowo zdziwienie, bo kierowcą była strasznie kudłata baba i na oko miała koło 40-tki. I co wy na to :evil: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość boostertd

standard bo gdziesz szanowny kierowca takiej bryki jak bme 5 da sie wyprzedzic... ja dalem delikatnie tem panu do zrozumienie ze mam go gdzies poprzez taki mily gest otworzylem szyber dach i pokazalem mu :fuckyou2: hamstwo hamstwem trzeba tepic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja dalem delikatnie tem panu do zrozumienie ze mam go gdzies poprzez taki mily gest otworzylem szyber dach i pokazalem mu :fuckyou2:chamstwo chamstwem trzeba tepic :)

 

... nakręcając spiralę złości na drodze nie wiem w sumie po co. Nie możesz być ponad to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość boostertd

zwykle tego nie robie olewam poprostu ale dzisiaj nie wytrzymalem... bo taki idiota widzi ze z naprzeciwka cos jedzie a on cisnie dalej ucieklbym do tylu ale nie bylo miesca a wyprzedzic tez nie bardzo bo im ja szybciej to on tez ne moglem odpuscic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja (zapobiegawczo) jak już widze, że przede mna "cwaniak" jedzie, to tak dopasowuję bieg, żeby mieć koło 4000 obrotów - by w razie trafienia na "idiotę" - mieć jak "docisnąć" gaz - żeby za długo sie z takim nie bawić :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności