Skocz do zawartości
ygrecki

Lusterka do B5 FL 2001 elektyryczne

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

Poszukuję do B5 FL 2001 lusterek (tej samej wielkości) z kierunkowskazem, podświetleniem (C/L Home) i najlepiej składane elektrycznie. Przeglądałem dużo ofert i nie znalazłem takich. czy zatem takie są dostępne? Zakupiłem z samym kierunkowskazem ale nie zwróciłem uwagi, że są jakieś małe (bardzie wymiar lustra zbliżony do kwadratu a nie prostokąta jak moje oryginalne) i dość źle w nich widzę. Jestem przyzwyczajony do większych luster z Patrola. Może ktoś coś podpowie? Instalację na takie lusterka już sobie zrobiłem przy okazji uszczelniania drzwi. Będę wdzięczny za informacje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z podświetleniem to trzeba brać ze Skody Superb albo rzeźbić. W Passacie nie montowali podświetlenia do lusterek.

Ogólnie do 2003 roku były te takie prostokątne, od 2003 są ładne duże lustra z kierunkami. 

Edytowane przez StreamHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, to coś już wiem. Generalnie to zalezy mi na wielkości i kierunku może tym składaniu. Podświetlenie to nie jest problem, jest duży wybór lampek LED.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś wie jakie były wymiary szkieł w lusterkach. Jak mam oryginalne lewe takie bardziej jak prostokąt prawe znacznie mniejsze. I to był główny powód wymiany (a jak wymiana to już z kierunkiem ew. składaniem elektrycznym). Teraz kupiłem z kierunkiem ale one są o kilka cm węższe od oryginalnego lewego i nie widzę dobrze zatem szukam dalej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może z angilka kupiłeś? Ja się przesiadłem z tych zwykłych wczesnych lusterek  na duże lustra z 2004 roku i mi się wszystko dobrze widzi, patrzy i obserwuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha to może być . Czyli szukać lusterek 2004? Będą mocowania pasowały do 2001?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja szkła w tych nowych lusterkach to jakieś 12.5 x 15.5 cm. Starsze (bez kierunku są szersze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności