Skocz do zawartości
Asykom1

Zamieniłem silniczek i nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam padł mi mechanizm podnoszenia szyby, więc kupiłem nowy używany. Po założeniu nie działa centralny tylko przy tych drzwiach, reszta działa. Ustawianie lusterek  i szyba chodzi tylko 1 tam gdzie założyłem nowa reszty nie idzie opuszczać od strony kierowcy. Podobno kupiłem zły silniczek i dlatego nie działa ale stary wywaliłem. Co mogę teraz zrobić może jakoś kable pozamieniać czy to nic nie da 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieszałeś lift z przedliftem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam z jakiego brałem ale chyba tak, z tego co pamiętam. Blacha pasowała idealnie wejście do kostki silniczka też, tylko szyby nie działają centralny po tej stronie. Może być przez to. Proszę o pomoc bo myślałem że mikrostyk rozwaliłem kupiłem nowy zamek za 140 i dalej ****. Wszystkie kable sprawdziłem i nic. Wyczytałem właśnie o tym że modół komfortu się łączy, ale dziwne to dla mnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo z tego co ja pamiętam to nie wolno zamieniać. Lift to już komunikacja po CAN, przedlift brak albo częściowo i pewnie dlatego Ci nie działa zamek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha rozumiem, a jakie roczniki wchodzą grę jak ja mam 2001 to musi być taki czy od 2000 do 2003r będzie pasował 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że każdy polift będzie ok ale czy tak jest na 100% nie wiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Nie chce zakładać nowego tematu żeby nie zaśmiecać a mam pytanie podobne do wątku

Problem to od strony kierowcy :

-brak oświetlenia progu 

-brak regulacji oraz podgrzewania lusterka

-zamek centralny się nie zamyka i nie otwiera trzeba to zrobić z kluczyka  

 

Znalazłem przyczynę metodą prób i błędów i na 100 % jest walnięty moduł silnika ponoszenia szyby , mój passat to 2002 rok 1.9 tdi 130 KM AWX , proszę mi powiedzieć czy mogę kupić obojętnie jaki moduł rocznik 2000-2005 i będzie pasował ?? czy od strony pasażera będzie pasował a jeżeli nie czy mogę przełożyć tylko elektronikę ??  

 

Edytowane przez omaxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności