Skocz do zawartości
pobs

kluczyk scyzoryk - otwieranie auta

Rekomendowane odpowiedzi

No ja wymienilem baterie w zabasowym kluczyku no i niestety pilot nie dziala. A kluczykiem normalnie mozna odpalic samochod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja wymienilem baterie w zabasowym kluczyku no i niestety pilot nie dziala. A kluczykiem normalnie mozna odpalic samochod

 

ostatnio wymieniłem baterie w kluczyku, zrobiłem tak jak jest opisane na forum i wszystko gra :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szklana a mozesz mozesz podac linka do tej instrukcji o ktorej mowisz o wymianiem baterii??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka nie podam bo trzeba na forum posiedzieć aby odszukać a chwilowo marnie u mnie z czasem :(

 

Szybko opiszę jak robiłem : wymiana baterii, drugi klucz do stacyjki i włączony zapłon, klucz z wymienioną baterią do zamka drzwi kierowcy, przekręciłem aby zamknąć auto i naciskam na przycisk zamykania w kluczyku tak samo z otwieraniem przekręcam i naciskam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TymoOon

Nie chce nic mówic mam scyzoryk u Siebie w passacie B3 zrobiony ale oryginalny VW <brawo> i mieszkam na czwartym pietrze w bloku do samochodu mam jakies 50 metrow i nwet w pokoju moge otworzyc stojac na srodku pokoju wiec jest cholernie dobry a ogladaliscie kiedys top gear na TVN TURBO bylo o tym wystarczy przyłozyc do glowy i nalesc odpowiednie miejsce glowa wytwarza fale i mozna zlapac duzo wiekszy zasieg ja mam takie miejsce na glowie na prawej skroni i oczywiscie nie mam zadnej plytki w glowie powaznie sprawdzcie :D Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TymoOon podobnie jest z antena radiowa jak bedziesz ja trzymal w rekach to staniesz sie jej przedluzeniem

Tak jak ktos pisal wczesniej, sprobuj to zrobic pod palacem kultury. Gdzie nie gdzie zdarzalo mi sie ze nie moglem otworzyc pilotem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kluczyki tutaj jest to fajni pokazane.

Jeśli chodzi o opis... trochę nie udany ale czego można spodziewać się po tłumaczu.

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=de&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fwww.t4-wiki.de%2Fwiki%2FSchl%25C3%25BCssel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności