Skocz do zawartości
Czesiek_nh

Przekaźnik sterujący ogrzewaniem świec żarowych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :padam:

 

W FAQ znalazłem rozpiskę przekaźników, ale nie mogę z niej wywnioskować co jest co :) (widocznie za tępy jestem :D )

 

A mój problem wygląda tak, że nieraz zdarza mi się, że świece żarowe nie chcą grzać, a nieraz grzeją się podczas jazdy :/ Po rozmowie z ojcem doszliśmy do wniosku że winny może być przekaźnik (jeśli taki w ogóle jest ). I moje pytanie brzmi jaki jest jego numer, i ewentualnie gdzie może być umiejscowiony jeśli nie w skrzynce z bezpiecznikami :)

 

Z góry dzięki za pomoc :)

 

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grudyy

przekaźnik ma numer 109 jestem pewny

:vw: POZDRAWIAM :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grudyy, a jak myślisz, czy to może być jego wina?

I ewentualnie gdzie mogę go znaleźć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grudyy

jest nad bezpiecznikami lub za nimi. miałem podobny przypadek u siebie raz grzały a raz nie sprawdziłem całą elektrykę po podłączeniu do kompa okazało się że skacze początek wtrysku(zapłon). koło na wale korbowym buło luźne i wyrobiło się zfazowanie na czopie wały przez to się przestawiał i w zależności jak się ustawił komputer odczytywał to jako błąd i ni włanczał podgrzewania . napawaliśmy wał założyliśmy nowe koło i wszystko wróciło do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale u mnie nie ma komputerka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie nieszczęsnego przekaźnika.

 

Czy może on się znajdować pod maską w miejscu, gdzie umiejscowiony jest bezpiecznik od świec żarowych? W momencie włączenia zapłony słychać tam wyraźnie pstryknięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grudyy

możliwe że on tam się znajduje ja mam razem ze wszystkimi w skrzynce bezpieczników . ale u ciebie może być w przedziale silnika, jeśli słychać "piknięcie" to ten przekaźnik.

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności