Skocz do zawartości
Gość franz.f

pompa paliwowa do wymiany w 2,8 v6 - Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość franz.f

Koledzy pomóżcie dzisiaj miałem przykry incydent :przestraszony: passat nie zapalił! Cudem dopchałem go kilka metrów do pobliskiego machera: padła diagnoza pompa paliwowa. Zostawiłem furaka i poszedłem. po godzine tel.: do tego modelu pompa(wkładka) kosztuje nie 195 tak jak było na początku tylko 550!! :przestraszony: Pytam czy tak jest naprawdę??

Pomóżcie bo jak coś to jeszcze mogę to odmówić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem prawde, nie wiem czy akurat tyle kosztuje ale juz sie przyzwyczilem, ze za wypasy i rarytasy trzeba pozniej slono placic... Wspolczuje wydatku... i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jkeca

To i tak mało, niektóre pompy i to do starszych modeli kosztują w granicach 1000zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość franz.f
za wypasy i rarytasy trzeba pozniej slono placic...
ale Ciebie też to nie odstraszyło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ja bede Ci tlumaczyl... mamy identyczne bryki, wrazenia z jazdy bezcenne :) i jak to Niemcy mowia: Koste was es wolle :)

 

Plac, wymieniaj i banan na buzie powroci jak tylko sie kawalek przejedziesz :hurra:

 

Ja przykladowo odebralem dzisiaj auto z myjni recznej i okazalo sie ze lakier bezbarwny odpada :((( :przestraszony: ale wsiadlem do srodka, prawa noga musnela pedal gazu :ok: i zanim dojechalem do domu stwierdzilem, no i co z tego, troche takim pojezdze, uzbieram kaski i pomaluje :D mialy byc lekko przyciemnione szybki ale trudno poczekaja....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość franz.f
okazalo sie ze lakier bezbarwny odpada :((( :przestraszony: ale wsiadlem do srodka, prawa noga musnela pedal gazu :ok: i zanim dojechalem do domu stwierdzilem, no i co z tego,
Witaj w klubie, mój pasek nadaje sie cały do lakierowania - autko jest z Włoch - to mówi wszystko. Alae to jest pierwsze moje autko, które sprawia tyle frajdy z jady :rotfl::rotfl::rotfl:

nawet kolor taki sam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba brat blizniak, bo moj tez jest z Wloch :)) u mnie poki co jest do malowania dach i przednia maska - ale obserwuje reszte czesci i moze tez prysne wszystko.... Ciekawe czy te z Wloch wszystkie tak maja??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość franz.f
Ciekawe czy te z Wloch wszystkie tak maja??
Wiesz, wydaje mi się tamci tak jeżdzą :( Parkujesz auto na wysokim biegu i przy parkowanie "wpychasz" sie :) Tam nikt nie robi HALLO jak mu lekko obrysujesz wozik :). Nie to co u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z tym tryskaniem to uważajcie bo na byle podłoże nie kładzie się dobrego lakieru bo będzie "masakra lub sachara". Do takiej operacji to bardzo było by wskazane zedrzeć ten lakier do podkładu a nie tylko matować, oczywiście wiadmo że wiąże się to z dużymi kosztami ale tak to się robi właśnie profesjonalnie. Lakier odpada bo widocznie były dawane rózne komponenty lakiernicze i prawdopodobnie beznadziejnie dobrany skład komponentów - pewnie jakiś tani amator zabrał sie do tego ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość franz.f
Do takiej operacji to bardzo było by wskazane zedrzeć ten lakier do podkładu a nie tylko matować, oczywiście wiadmo że wiąże się to z dużymi kosztami ale tak to się robi
a wiesz może jaka to jest cena, mniej więcej, takiego lakierowania. I czy zakłady blacharskie (mówie o jakiś renomowanych) zawsze tak lakierują, czy tylko na życzenie klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo mnie dwa dni a tu prosze.. temat sie rozwinal :)

ja bylem niedawno u takiego jakiegos "speca" u mnie w okolicy i powiedzial, ze najlepiej by zedrzec caly lakier bezbarwny, tam gdzie trzeba to pomalowac kolorkiem a cale auto pozniej prysnac bezbarwnym.... cena oklo 5000PLN :przestraszony: bo to kombi.

 

Takze poki co jezdze taki troche "odpadniety" i zmatowialy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stomi

franz.f ja mialem do pomalowania klape, dach i maske, lakiernik zazyczył sobie 1300zl z jego lakierami, a u mnie lakier był cały do zdarcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość franz.f
cena oklo 5000PLN :przestraszony: bo to kombi.
a ja miałem nadzieję, że w 3tys się zmieszczę. Ale trudno. Ważne, że ... jeździ :rotfl:

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności