GRENEK9 Zgłoś #1 Napisano 8 Listopada 2021 Do czego służy i jak działa przepustnica wydechu montowana seryjnie w naszych passatach? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Kucharp Zgłoś #2 Napisano 21 Listopada 2021 (edytowane) Od tego roku w dieselach vw . Do dogrzewanie katalizatorów, filtra cząstek spalin żeby jak najszybciej spełniał normy czystości spalin euro 6 d. Edytowane 21 Listopada 2021 przez Kucharp Błąd Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach