Skocz do zawartości
darek05k

Aktualizacja Discover Media

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.06.2023 o 13:01, norman2255 napisał:

Witam. Potrzebuję pomocy. Jak uruchomić nawigacje nigdy wcześniej nie instalowanej kiedy nie mam slotu sd. Wersja discover media. Rok 2023.

w jednostkach MIB3 mapy są pobierane online. Nie pobiera się ich już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem posiadaczem passata od krótkiego czasu dlatego chciałem zapytać jak zaktualizować nawigację ? Nie mam w slocie karty SD, w związku z tym czy należy kupić nową, ściągnąć mapy ze stron VW, włożyć SD i aktualizować ? Czy nie ma żadnych blokad odczytu karty itp. ?

IMG_20240117_155955341.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Długi napisał:

Rok auta?
Navi działa teraz (ze starą mapą)?

 

Witam

Jestem posiadaczem passata od krótkiego czasu dlatego chciałem zapytać jak zaktualizować nawigację ? Nie mam w slocie karty SD, w związku z tym czy należy kupić nową, ściągnąć mapy ze stron VW, włożyć SD i aktualizować ? Czy nie ma żadnych blokad odczytu karty itp. ?

IMG_20240117_155955341.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, mbieg napisał:

 

2020 r. 1.5 TSI DSG , navi działa ale po wersji widzę ze jest z listopada 2019, stara 😒 , nie bardzo wiem jak się zabrać za aktualizację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Długi

MIB 3, odpisałem conieco w drugim wątku w którym pisałeś, ale generalnie ciężka sprawa z tym "cudem" jaki VW zafundował uzytkownikom od 2019 roku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.01.2024 o 16:33, saper_wroc napisał:

@Długi

MIB 3, odpisałem conieco w drugim wątku w którym pisałeś, ale generalnie ciężka sprawa z tym "cudem" jaki VW zafundował uzytkownikom od 2019 roku.

Udało się, zaktualizowałem poprzez USB, pobrałem wersję z oficjalnej strony VW, po kilku dniach jeżdżenia, sprawdziłem stan i mam 22.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności