Skocz do zawartości
Gość 1kosiara1

Nie moge go zamknac :(

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 1kosiara1

Witam, jestem nowym uzytkownikiem tego forum, bo od niedawna mam passtas.. Swieetne autko, tylko mam jeden problemik-dzisiaj jak wrocilem ze sklepu i postawilem auto pod domem,probowlaem go zamknac przyciskiem z kluczyka i nie wiem czemu ale nic sie nie dzieje:/ Probowalem potem poprostu standardowo wlozyc kluczyk i zamknac tradycyjnym sposobem ale tez nic.. Krece w jedna i druga strone, w jedna zamykaja mi sie tylko drzwi kierowcy a w druga wogole;/ Natomiast gdy nacisne przycisk otwierania to migaja mi kierunkowskazy, lecz dalej nic sie nie dzieje;/ Moze mi ktos pomoc?? Bylbym baardzo wdzieczny i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj go na noc na parking strzeżony. Potem szukaj fachowca od alarmów, tylko patrz mu na ręce! Jak juz się nie raz przekonaliśmy na forum, najczęściej giną paski świeżo zakupione. Albo coś ci nie "styka", albo były właściciel cos pokombinowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość waldemar

Miałem podobny problem. W ASO na kompie nic nie wykryli dopiero jak rozebrali drzwi okazało się że coś tam się nadpaliło i naprawa 700pln. Ale ten mechanik był wporzo i zrobił mi to kosztem braku sygnału jak auto na światłach zostaje. Ale to szczegół jak na gratisa może być. A czy jak naciskasz na kluczyk to chociaż słyszysz impuls?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 1kosiara1

Jak nacisne kluczyk, to slysze tylko takie gluche stukniecie, jakby cos dzialalo, ale jednak sie nie zamyka..

 

A ma ktos moze jakis sposob na jakies zabezpieczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Seban

uwazaj uwazaj bo jak tak krecisz kluczykiem w lewo i prawo to nawet nie zauwazysz a Ci wszystkie szyby w dol zjada! :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 1kosiara1

Heh, tylko mi zalezy na zamnknieciu autka a nie zjechaniu szyb na dol :P Ale juz dzisiaj auto bylo u pana zajmujacego sie tym, niestety ale komputer nie wykrywa drzwi, jakis czujnik sie sypnal w drzwiach kierowcy ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności