Skocz do zawartości
maxvilander

Passat b7 swist przy włączonej klimie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam dość denerwujący problem z moim Paskiem, po włączeniu klimatyzacji słychać gwizd, co jest dość denerwujące, jak klimę wyłącze nastepuje błoga cisza, gdy zatrzymam samochód świst ustaje na dosłownie chwilkę, jest on słyszalny tylko wewnątrz samochodu, dodam że wszystko działa normalnie, klima sprawna chłodzi. Może ktoś ma jakiś pomysł, będę wdzięczny za sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, przerobiłem właśnie rozwiązanie - świstało mi i gwizdało; wg serwisu "za mało czynnika" i faktycznie, po uzupełnieniu 400g wszelkie dźwięki ustały. Moja też działała i chłodziła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem gdzie podczepic swój problem. Kupiłem passata z silnikiem do wymiany, po wymianie nabiera Klima jednak kompresor się nie załączał było coś z zasilaniem. Auto wróciło od elektryka który dobił trochę czynnika i mówi że ucieka gdzieś przy głowicy kompresora?? Jest coś takiego? Druga rzecz jest taka że po włączeniu pompy po chwili nawiew wieje nie wiadomo gdzie bo juz na pewno nie do auta. Jak włączę econ to dmucha chwilę chłodne powietrze. Co jest grane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.06.2020 o 12:04, maxvilander napisał:

Witam. Mam dość denerwujący problem z moim Paskiem, po włączeniu klimatyzacji słychać gwizd, co jest dość denerwujące, jak klimę wyłącze nastepuje błoga cisza, gdy zatrzymam samochód świst ustaje na dosłownie chwilkę, jest on słyszalny tylko wewnątrz samochodu, dodam że wszystko działa normalnie, klima sprawna chłodzi. Może ktoś ma jakiś pomysł, będę wdzięczny za sugestie.

Miałem również taki problem, za mało czynnika. Ale samo z siebie nie uciekło. Do wymiany była chłodnica i kompresor :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności