Skocz do zawartości
robertgreenford

discman mp3 zamiast zmieniarki

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam pytanie. Chodzi mi o to czy ktoś podłączał discmana pod wyjście zmieniarki do radia cyba gamma a może beta? OBecnie kożystam z dośc prymitywnego rozwiązania mianowićie kaseta i kabelek,ale do szału doprowadzamnie ta cała plątanina kabli :wpale::mur: chciałbym to jakoś sprytnie ukryć żeby tej pajęczyny zbytnio widac nie byłotylko że nie mam pomysłu jka to zrobić a elektronik ze mnie taki jak z koziej dupy rakietnica wiec jesli ktoś wie jak ten temat ugryźc to bede wdziecżny

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może taki transmiter zamiast tej kasety by ci odpowiadał

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=180040009

można go schować razem z discmenem do schowka pod warunkiem że pociągniesz tam prąd bo na bateriach długo nie pociągnie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość boostertd

w jaki sposob by tego nie podlaczal to jakosc muzyki z discmana bedzie do bani... chyba ze zalezy mu na tym aby tylko gralo bez wzgledu na wszystko :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość muczaczo

Myślę, że będzie o niebo lepsza jakość niż w obecnie stosowanej kombinacji, czyli discman + czarodziejska kaseta :). Szczerze mówiąc nigdy nie słyszałem w akcji takiego zestawienia czyli kabelek + mp3 czy discman (sam nad czyms takim myślałem, ale po prostu zmieniłem radio :) ), ale nie wiem dlaczego jakość miała by być do bani.... byle discman miał w miare dobrą jakość na wyjściu to powinno całkiem przyzwoicie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość boostertd

hymm nie chce mis sie tlumaczyc tego co do jakosci...ale za te pieniadze ktore chca za ten kabelek to lepiej sprzedac discmana, tadio i kasete :P i kupic jakis uzywane CD nawet bez mp3 napewno lepiej na tym skorzystasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert 2010
witam

:mur: chciałbym to jakoś sprytnie ukryć żeby tej pajęczyny zbytnio widac nie byłotylko że nie mam pomysłu jka to zrobić a elektronik ze mnie taki jak z koziej dupy rakietnica wiec jesli ktoś wie jak ten temat ugryźc to bede wdziecżny

 

pozdro

 

Podłączając discmana ,mp3 lub inne ustrojstwo tego typu nie unikniesz tzw.pajęczyny kabli :zalamany: Te małe sprzęty mają przeważnie zasilanie 3v a wiec albo częsta wymiana baterii lub adapter napięciowy z gniazda zapalniczki = sieć pajęcza :P

Sygnał audi do radia = kable

Nie wspomnę już o tym że podczas jazdy ciężko sie zmienia utwory itp. na takiej małej mp3

Odradzałbym ci to rozwiazanie ,teraz mozna za pare groszy kupić dobre radio z mp3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrób sobie w schowku gniazdo do MP3 i drugie do jej zasilania , kabli nie będzie widać -MP3 zostawiasz w schowku.W Mp3 zapodajesz sobie swoją , muzę, odtwarzanie losowe , i jazda...

ile też zmieniać będziesz tą muzę?dobrze dobrany zestaw utworów na mp3 to kilkanaście godzin słuchania(jak nie więcej).ja mam 6GB Sanyo i powiem ci że nawet w trasie do UK nie przesłuchałem wszystkiego...jakość nie odbiega od CD-MP3

a jak już się uprzesz tom kup radio CDMP3, używkę ale firmową ...

 

EDIT:

co do podłączenia w gniazdo zmieniarki

 

nie wiem czy ten będzie działał u Ciebie ale :

http://cgi.ebay.pl/AUX-IN-VW-Golf5-RCD300-MFD2-AUDI-RNS-E-CHINCH_W0QQitemZ150089883103QQcategoryZ109256QQcmdZViewItem

 

i tu

http://www.subasta.pl/item-10100_auxin__vw_gamma_5,_beta_5,_audi,skoda_minijack.html

 

dobrze się "zakręcisz" po sieci to znajdziesz wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności