Skocz do zawartości
Gość aniol1988

mitsu ... za czy przeciw ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Seban

pewnie ze brzydki. to wyglada jak pudlo na trumny ale w przypadku Lancera liczy sie cos innego szczegolnie jesli chodzi o wersje Evo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO hha to jest COOL. 280 km hmmmm bajka ale ile pali !! No i jakoś wygląda w srebrnym kolorku. Ale cena zabójcza 125000

 

O.T a ty hani paska sprzedałes bo masz w profilu nie passat

 

To też ładne

I ten

Soorka za OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o Wy łobuzy, ja musiałem isc na pierwszy ogień :)

Ja naprzykład teraz choruje na nowego Nissana Navare ale to ze mnie sie podoba (i knuje skąd wziąśc 130 koła) to nie znaczy ze komus tez musi.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha
O.T a ty hani paska sprzedałes bo masz w profilu nie passat

 

Eeee, no gdzie tam. Na dole moich postów już jest od początku więc nie ma co dublować.

A zamieniłbym owszem na VW Touarega V10 5.0 TDI lub na Audi Q7 >=4,2 TDI. :ok:

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze kolega ma podobny gust co do aut jak ja :)

Chociaz ostatnio ogladałem TOPGEAR i sie zezłosciłem na Clarksona bo najezdzali na VW TOUAREG-a :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha
Chociaz ostatnio ogladałem TOPGEAR i sie zezłosciłem na Clarksona bo najezdzali na VW TOUAREG-a :(

 

Czasami dziel jego wypowiedzi przez 10. Ponadto często najeżdża na niemieckie samochody i w dodatku Clarkson, May i Hammond wiedzą, że coraz mniej samochodów produkowanych jest tak naprawdę przez firmy brytyjskie.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazyłem ze chwalą brytyjskie auta, w obecnym odcinku Jaguara niemoga sie nachwalic. Mnie osobiście nie kreca auta typu Saab, Volvo, Jaguar, są fajne,ale jakbym miał pieniądze na to auto napewno bym wybrał cosik innego.

 

P.S Chyba odbiegamy od tematu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aniol1988
P.S Chyba odbiegamy od tematu
troszke ;) Wcale Panowie sie nie zloszcze:) Jednemu podoba sie corka innemu tesciowa.. chyba jednak zostane przy pasku .. osiagi lepsze... spalanie mniejsze.. i kupe kasy wlozone w auto .. dbam o nie to i odwdzieczy mi sie kolejnymi latami wspolpracy :) Dzieki za posty a admina prosze o zamkniecie tematu:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to sie nazywa dobra decyzja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć

nie ma lepszej bryki niż VW PASSAT, a wypowiedzenie nazwy modelu czyli PASSAT to czysta przyjemność. Posłuchajcie jak to jest piękna melodia dla uszu.

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za posty a admina prosze o zamkniecie tematu:).

E... tam po co zamykać. Jesteśmy w dziale off topic.

Ja natomiast bym sobie życzył Mitsu Galanta tak z 2003r wersja sport i silnik TDI 130 z VW, jak myślicie? Możliwa taka rzeźba? Mechanicznie to sobie wyobrażam a co z tymi elektronicznymi pierdolami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ramon34

Mam mitsu Galanta 2.o 16v +gaz.Polecam, mam go 4 lata i jestem b.zadowolony .Nie do zajechania.Ceny czesci w normie.To nie te czasy ze byly tylko orginaly i kosztowaly krocie,teraz jest masa zamiennikow z Korei i Wloch i ceny sa super a jakosc podobna.Co do gazu to zadnego problemu z tym ,ze byl on zalozony fabrycznie a nie przez naszych specow.Jesli chodzi o komfort jazdy to jest duza roznica.Passat jest twardy a misiek mieciutki trzeba sie przyzwyczaic.Od pol roku mam jeszcze paska, ktorego przerabiam i mam nadzieje ze wyjade nim w maju,jak skoncze to zamieszcze foto >pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności