Jump to content
Tomek888

Komputer z afn w 1z

Recommended Posts

Cześć. Może to nie passat, ale mam vw t3, wsadziłem do niego silnik 1.9tdi afn. Niestety w trakcie prac okazało sie że turbina ze zmienna geo nie mieści się, potrzeba by sporych przeróbek itd, wiec zdecydowałem się na turbine z 1z. Teraz zostaje kwestia jej sterowania o którym kiedyś Daron z waszego forum  pisał coś takiego:

  "Ja osobiście przekładałem kompa z AFN do mojego AHU (to samo co 1Z). I jak czytam te komentarze, że kolega się wygłupił z tą przekładką, że to nie zadziała to mnie śmiech ogarnia :haha    Wystarczy zmienić zasadę działania seryjnego N75, tak by odwrócić działanie impulsu.       Ja już na to patent mam, wszystko śmiga jak należy, pełna regulacja turbiny z ori AHU (tak tak ori turbo na WG jest sterowana kompem do turbin VNT). Jak ktoś chce schemat mojego patentu, to wytłumaczę jak odwrócić sygnał."

Myślę że jest to podobny przypadek,  mógłbym zostać na komputerze afn z turbiną sterowana wg. Jeśli mogę prosić to podrzućcie mi jakieś info odwrócić działanie n75, bo jak narazie odbyłem jazdę próbną i turbo przeładowuje .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy