Skocz do zawartości
Gość carmelo1

wymiana djod w desce b3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość carmelo1

Witam wszystkich serdecznie jestem nowym od niedawna posiadaczem passka b3 i mam pytanko czy mozna wymienic bez wiekszych problemow podswietlenie z zielonego w calej desce na biale djody czy juz ktos cos takiego probowal????pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można wymienić tylko tam są żarówki a nie diody. Oryginalnie są biełe tylko koło nich jest włożony zielony pasek, który trzeba wyjąć i będzie biało. Zeby to zrobić musisz wykrącić licznik i odkręcić przednią szybkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość carmelo1

ale na upartego mozna wladowac mu djodowe oswietlenie hmy...bo tak bede chcial probowac ale wlesnie nie wiem czy jest sens....dzieki z podpowiec..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GREGORYPL

piero28, TROCHĘ Z INNEJ BECZKI POTRZEBUJĘ KUPIĆ ŻARÓWKI DO ZEGARÓW B3 ,W KOŁOBRZEGU MAM Z TYM KŁOPOT. MOŻE COŚ MI PODPOWIESZ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gora333

ja mam w miejscu zarowek wlozone czerwone diody, ladnie podswietlaja zegary (narazie zegary sa czarne ale lepszy efekt bedzie jak zaloze biale).

 

Jednak efekt podswietlenia nie jest taki jakbym chcial, poniewaz swiatlo z diod ma kiepski dostep do zegarow, musi przebic sie przez szczeline na ktorej wczesniej byl zielony pasek.

Lepszym rozwiazaniem byloby umieszczenie diod nad ta szczelina zamiast w miejscu zarowek.

Ogolnie deska w b3 ladnie sie prezentuje w czerownym kolorze :)

 

jak tylko bede mial czas to popraawie to i wmontuje diodki w pozostale podswietlenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość carmelo1

witam a probowales na allegro poszukac...no w wawie napewno sa...musial bym sie rozgladnac i bym ci kupil i za pobraniem przyslala...hmyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GREGORYPL

carmelo1,WIELKIE DZIĘKI ALE NIE BĘDĘ CI ROBIŁ KŁOPOTU POSTARAM SIĘ NA ALLEGRO;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=91731482 - są tożarówki do zegara VW Passat B3 - ja mam 19D 1991r. - i właśnie na takie wymieniłem tylko jak napisał Piero28 trzeba wyjąć orginalny zielony pasek który daje zieloną posiwiatę na zegary - pozdrawiam !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem tylko nadmienić jedną drobnostkę bo to się rzuca w ślepia:):)

kolega napisał djod

a z tego co wiem pisze się:

DIOD

 

WIEM że to drobnostka ale mnie to razi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Simpson_wrocek

Witam Wszystkich.Ja wymienilem wczoraj, zamiast zarowek wsadzilem 6 diod "dyfuzyjnych" niebieskich, zegary mam biale. Efekt zabójczy. w godzinke wszystko zrobilem. Pozdrawiam. :613:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stone

siem :610: ja pozbyłem sie wstrętnego zielonego koloru montując w mjejsce oryginalnych żarówek neon służący do tuningu obudów komputerowych(koszt ok 27 zeta), metoda mało inwazyjna, wykręcasz żarówki, wkładasz neon, wyrzucasz zielony pasek i już, efekt zarombisty, do obejrzenia na http://www.vwgolf.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności