Skocz do zawartości
Gość Debel_007

Stożek rady prosze

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Debel_007

Witam.Zakupiłem sobie filtr stożkowy aoma jak to na allegro piszą jakośc k&n ale mniejsza oto i teraz czy mógły mi ktos zorientowany w temacie powiedziec co musze jeszcze dokupic i jak to wszystko skompletowac zeby ten silnik zaczął inaczej chodzic??Mile widziane zdjećia z zamontowanymi stozkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mile widziana opcja "szukaj" :D

 

 

:krzeslem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Debel_007

Przeczytałem to i tam jest wiecej sperania niz opisania jak okładnie go zamontować zeby dał jakis efekt :krzeslem: bo po samym załozeniu ni c sie nie zmieniło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli sie nie myle to zalozenie samego stozka nic nie da... nalezy rowniez wymienic uklad wydechowy..ale jezeli sie myle to prosze mnie krzeselkiem potraktowac :rotfl: Zreszta te wszystkie stozki i inne to nabijanie ludzi w butelke.. pisza ze jak kupisz u nich super hiper sportowy stozek to wzrosnie znaczaco moc twojego auta, brednie. O polowke ide ze wjedziesz na hamownie i nie bedzie konia roznicy. Lepiej zalac sportowy plyn do spryskiwaczy.. czytalem ze 100KM wiecej :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Debel_007

Mi nie chodzi omocbo ze to bajak to kazdy wie ale chodzi mi o brezmienie a mam takie pytanko gdzie mam przepływomierz w pasku b4?? I czy ktos wie cos na temat filtórów parit hp czy cos takiego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie chodzi o dźwięk. Też myślałem o założeniu stożka w Hondach w silnikach VTEC dźwięk jest naprawde kosmiczny

i to tylko przez stożek wiem bo znajomy ma Civica VTi. Wiem ze Passat to nie Honda ale moze jakis efekt syczenia dac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba syku stożka u mnie nie słyszeliście ?? ... znajde czas to nagram i wam zapuszcze jak to w dieslu syka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_s1

w benzynie praktycznie nieczuc róznicy ale w dieslu z wycietym katalizatorem jest duuuuuza róznica i przy dzwieku i przy osiagach :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności