Skocz do zawartości
Gość Słonik

łamana antena jaka?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Słonik

Witam

Potrzebuje dokupic jakas antenke...co by sie łamała przy wjezdzie do garażu...

Co polecacie? Zasięg wystarczy mi 5-6 km ( a moze mniejsza po prostu antene kupic - krótszą?). Aktualnie mam hustlera 100 cm.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uważam że to jest fajna antenka i łamana szybko unosisz do gory i składasz jest na takiej sprężynie ważne ze szybko sie składa i rozkłada bo to jest ważne

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=171039100#photo

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam uważam że to jest fajna antenka i łamana szybko unosisz do gory i składasz jest na takiej sprężynie ważne ze szybko sie składa i rozkłada bo to jest ważne

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=171039100#photo

pozdrawiam.

 

No super - tylko pytanie ja wygląda temat konserwacji (czyszczenia) tej anteny - ja jej nigdy nie miałem w ręku więc nie wiem - natomiast wiem że mocowanie anteny - czyli śruba, motylek i sama stopka przy intensywnym użytkowaniu musi być w miarę regularnie czyszczona i smarowana. Szczególnie zimą gdy dostaje się tam sól.

Pytanie jak w przypadku tego presidenta wygląda czyszczenie sprężyny i tego przegubu.

 

Poza tym wydaje mi się że za te pieniądze są lepsze anteny.

 

Ja polecam prostą i sprawdzoną na kilku samochodach 9tke plus - link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik

Fajna ta ostatnia, ale ja nie chce robic dziury w dachu. W gre wchodzi tylko magnes. 100 cm za dluga..moze cos mniejszego po prostu magnes ale 60 cm np??

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajna ta ostatnia, ale ja nie chce robic dziury w dachu. W gre wchodzi tylko magnes. 100 cm za dluga..moze cos mniejszego po prostu magnes ale 60 cm np??

Pozdrawiam

 

Po pierwsze - wcale nie za długa:) zapewniam Cię.

Po drugie - owszem, nie ma najmniejszego problemu, żeby działała na magnesie, kupujesz podstawę magnesową (najlepiej 16cm) - przekładasz antenę i gotowe - zrobisz to bezboleśnie sam - no ale stroić trzeba tak czy inaczej.

Na drugim samochodzie jakim jeżdżę dokładnie taki zestaw jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności