Skocz do zawartości
djacek85

Pogaduchy Śląskie - Tu gadamy co gdzie jak i kiedy

Rekomendowane odpowiedzi

z mojej strony też dzieki za przybycie,a kto wygrał-wygrał kolega z sedana ale nie pamietan nicka kolegi z b5 srebrnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sedana na foto nie widzę:P ale srebrne b5 kombi na glebie to wodzu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ani sedana ani tego srebrnego b5 nie ma na fotce oni przyjechali póżniej,ale nie pamietam nicka ich z forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim.

Mam taka prośbę, w jakiej gazecie u was (Zabrze i okolice) jest najwięcej ofert mieszkań do wynajęcia?

Mój dobry znajomy przeprowadza się do Zabrza w celu pracy (na stałe) i tak szuka po internecie (allegro, itp) ale jak wiadomo najlepiej w lokalnej prasie. A jak by ta prasa była dostępna z sieci to już w ogóle super.

Generalnie transferujemy go (praca) na ul. Wolności w Zabrzu.

Jak by ktoś z was lub waszych znajomych miał cosik ciekawego do wynajęcia to dawajcie namiary na PW a ja mu przekażę. Dobrze by było tylko jak by chłopak nie musiał dygać do pracy w jedna stronę 1,5 godziny. Odległość ma już mniejsze znaczenie (autko służbowe) tylko komfort dojazdu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witka:wazuuup

 

dzień po SCP 2010 czyli 5'ego września w Katowicach zaraz koło Muchowca w Parku Leśnym (mapka - klik - pdf) odbędą się obchody 30'ej rocznicy Solidarności, ale nie na tym chciałem się skupić:)

 

mianowicie będzie temu towarzyszyć plenerowy wielki koncert :D (wlot free;))

 

m.in. Oddział Zamknięty, Dżem oraz Alphaville :muza

 

plan imprezy:

godz. 15.00 - początek imprezy

godz. 17.30 - koncert zespołu Oddział Zamknięty

godz. 19.30 - koncert zespołu Dżem

godz. 21.30 - koncert Alphaville

godz. 23.00 - finał urodzin i pokaz sztucznych ogni

 

info - http://solidarnosckatowice.pl/pl-PL/kalendarium_wydarzen_rocznicowych.html

 

pozdr0:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim.

Mam taka prośbę, w jakiej gazecie u was (Zabrze i okolice) jest najwięcej ofert mieszkań do wynajęcia?

Mój dobry znajomy przeprowadza się do Zabrza w celu pracy (na stałe) i tak szuka po internecie (allegro, itp) ale jak wiadomo najlepiej w lokalnej prasie. A jak by ta prasa była dostępna z sieci to już w ogóle super.

Generalnie transferujemy go (praca) na ul. Wolności w Zabrzu.

Jak by ktoś z was lub waszych znajomych miał cosik ciekawego do wynajęcia to dawajcie namiary na PW a ja mu przekażę. Dobrze by było tylko jak by chłopak nie musiał dygać do pracy w jedna stronę 1,5 godziny. Odległość ma już mniejsze znaczenie (autko służbowe) tylko komfort dojazdu.

ewentualnie poza tym co wyżej, jest jeszcze opcja pracy w Katowicach na Siwka. Może tu macie kogoś kto ma coś do wynajęcia w okolicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bez powodu krąży opinia , iż właściciele Betek to debile :fajny. Oczywiście z małymi wyjątkami Dardi :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie czy ktoś miał kontakt lub styczność z firmą z Katowic "LAKPOL"?, pytam bo oddałem tam paszczaka do zrobienia po dzisiejszej kraksie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pytam bo oddałem tam paszczaka do zrobienia po dzisiejszej kraksie

Coś Damianku narozrabiał ? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś Damianku narozrabiał ?

w sumie to nic strasznego same blachy i plastiki poszły (maska, zderzak, lampy, błotniki, intercooler i zbiornik od wspomagania) to tyle co widać, strzał był na tyle słaby ze poduchy nie strzeliły a i tak boli ten widok

 

to był moment nieuwagi i wpadłem na seicento w sumie to wymusiłem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to był moment nieuwagi i wpadłem na seicento w sumie to wymusiłem

Życie Głowa do góry : jesteśmy tylko ludźmi każdy popełnia błędy najważniejsze że Tobie i bliskim nic się nie stało :kumple

P.S. jak byś potrzebował jakieś pomocy : podwózka itp wal jak w dym ;)

Pozdrowionka i Wsiego Dobrego Z Fartem :passatfan

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian ja miałem i robią dobrze.Ja tam robiłem mojego paszcza jak miałem bubu.Więc nie powinieneś na nich narzekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam robiłem mojego paszcza

rozumiem że myslimy o tym samym lakpolu na karoliny w bogucicach??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:offtopic Sprzedam moje DRL :]

 

EOT :D

 

No to zaczynam urlop :jupi Miłego weekendu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak o tym samym.Dokladnie na bogucicach.Auto odstawiłem dwa razy.Za każdym razem dostałem auto zastęprze i robią porządnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności