Skocz do zawartości
djacek85

Pogaduchy Śląskie - Tu gadamy co gdzie jak i kiedy

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, mam pytanie montował ktoś może do passata 3bg czujnik zmierzchu wymieniając całe pokrętło do świateł z napisem AUTO, ponieważ chciałbym zamontować to do auta, gdy otwieram auto wieczorem zapalają mi się halogeny, w czasie jazdy autem by świeciły halogeny a kiedy zrobi się ciemniej to przełączą się na xenony ma ktoś tak zrobione ? Passat 3BG ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kolegi z passata b6 za którym jechałem od piekar aż do Katowic blaty SK 1760u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozdro dla kolegi z passata b6 za którym jechałem od piekar aż do Katowic blaty SK 1760u

Dzięki bardzo :D, również Pozdrawiam :vw:

ps. Widziałem wlepki tylko naszej gdzieś nie zauważyłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z lewej tylnej jest golf forum z prawej passat tylko szyba uj... I jej nawet nie widać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bytom Wrocławska przy BP fotopstrykacz już czynny do tego założyli coś na nim , co patrzy w drugim kierunku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bytom Wrocławska przy BP fotopstrykacz już czynny do tego założyli coś na nim , co patrzy w drugim kierunku ;)

Nie jest to ten odcinkowy pomiar tak jak na Tarnowskich zrobili ns obwodnicy od McDonalds do Aquaparku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od McDonalds do Aquaparku

Działa to już czy tylko testy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa od miesiąca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matko:padaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello, nie wala się może komuś taki zbędny kołpak? :D 15" z Audi 80 B4, bo brakuje mi jednej sztuki do kompletu, po tym jak mi na mikołaja wszystkie cztery zajumali z B5... ;) (foto poglądowe, nie moje)

C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_299807077_1_1000x700_kolpak-15-.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy, czy jest ktoś z Żywca? Chcę kupić coś przez olx wysyłkowo (chodzi o telefon) tylko nie chciałbym umoczyć kasy i wolałbym, żeby ktoś zerknął i ewentualnie to odebrał i mi przesłał. Trochę strach w ciemno te kilka setek wysyłać sprzedającemu widmo, który rzekomo konta na allegro nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy, czy jest ktoś z Żywca? Chcę kupić coś przez olx wysyłkowo (chodzi o telefon) tylko nie chciałbym umoczyć kasy i wolałbym, żeby ktoś zerknął i ewentualnie to odebrał i mi przesłał. Trochę strach w ciemno te kilka setek wysyłać sprzedającemu widmo, który rzekomo konta na allegro nie ma.

Hejka :kumple

Zagadaj tutaj ;) : KLIK

 

Ewentualnie niech sprzedający prześle Ci za pobraniem ;)

Edytowane przez johny x
link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja pamięć tak daleko nie sięga jak Wasza ;) ale ogólnie od dawna sobie takich cen w zimie nie przypominam :D

 

f9b3da31c2041a4d6fd5fe24a747e3c6.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia dla całej Grupy Śląskiej, a także szczęśliwego Nowego Roku życzy Eltom

P.S. Wytrwałości dla Waszych żołądków po świątecznym przejedzeniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słońca gdy wokół pochmurno. Czasu, którego wciąż brak. Uśmiechu, o który tak trudno, a który rozjaśnia nam Świat. Miłości w sercu, wiary w każdy dzień. Ziemi co bywa nam rajem, kiedy nam dobrze jest. Marzeń co się spełniają, bliskich co blisko są. A ponadto zdrowia, pozytywnej energii w sercu i radości z każdego dnia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności