Skocz do zawartości
djacek85

Pogaduchy Śląskie - Tu gadamy co gdzie jak i kiedy

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje Janek ! :drinks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

johny gratki, ja juz wiem kto jest matka--MARIOLKA a johny fatrem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z Rybnika i okolic możecie powiedzieć mi coś na temat firmy Max-Fol gdyż zamierzam przyciemnić sobie szyby, może ktoś już tam przyciemniał i wyda swoją opinie ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przyciemniałem tam szyby w swoim Pasku (kombi).

Mogę śmiało go polecić, zna się na swojej robocie ;)

Wszystko z atestami, dodatkowo dostajesz zaświadczenie montażu które wozisz sobie w dowodzie rejestracyjnym :)

Ceny już niestety nie pamiętam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawido, a po co Ci zaświadczenie? Przy przyciemnianiu szyb przednich bocznych i tak jeśli złapie Cię policja, to dostaniesz mandat, albo zabiorą Ci dowód. Jeśli chodzi zaś o szyby tylne boczne, oraz o tylną - to możesz je nawet farbą olejną pomalować, a nikt się nie doczepi, ponieważ posiadasz dwa lusterka zewnętrzne wsteczne :)

 

Także w skrócie - takie zaświadczenie to tylko może być dla Ciebie dla gwarancji na folię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki wielkie za info ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem z gospodarską wizytą u taty Janka. Passat dostał błogosławieństwo opiekacza na kolejne 10kkm, tak że mogę spokojnie jeździć :)

 

Dziękówka Janek za pomoc przy autku i sympatyczną pogaduchę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KrejzRudy powiedz mi kto w miarę odpowiedzialny przyciemnia szyby boczne w drzwiach przednich, nie wspomnę tu o szybie czołowej :hehe na foli masz wbity atest czyli jak dla mnie gra i buczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany z tym przyciemnianiem jest temat wystarczy poczytać co i jak w dziale tuning optyczny http://forum.vw-passat.pl/forums/81-Optyczny , poczytajcie w necie lub zapytajcie przy okazji przyciemniania na co ten atest jest ;) . Przyciemnianie przedniej czołowej szyby i szyb w drzwiach przednich - kierowca/pasażer jest nie dopuszczalne , chyba że na własną rękę . Teraz o konsekwencjach w trakcie kontroli policjant może nałożyć mandat i zatrzymać dowód rejestracyjny co wiąże się również z wizytą na stacji diagnostycznej , można też na spokojnie bez spinania pogadać usunąć folię w jego obecności i może się skończyć na pouczeniu :) . Ponadto będąc na stacji diagnostycznej na przeglądzie technicznym , gdy pracownik przyuważy taki kwiatek nie podbije nam badań technicznych , chyba że po znajomości ;) . Tyle ode mnie :kumple

 

 

Dzisiaj byłem z gospodarską wizytą u taty Janka. Passat dostał błogosławieństwo opiekacza na kolejne 10kkm, tak że mogę spokojnie jeździć

 

Dziękówka Janek za pomoc przy autku i sympatyczną pogaduchę

Nie ma sprawy :kumple , niech spisuje się dzielnie :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszły mnie słuchy , że jutro w Sosnowcu w pałac Schona Brolu i Monika zakładają sobie GPSa 12:40 !! Wybiera się ktoś złożyć życzenia ? Ja jeszcze nie jestem w stanie się określić bo jutro sprzedaję mewę (sejo) , ale może mi się uda podjechać ;)

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Doszły mnie słuchy , że jutro w Sosnowcu w pałac Schona Brolu zakład sobie GPSa !! Wybiera się ktoś złożyć życzenia ? Ja jeszcze nie jestem w stanie się określić bo jutro sprzedaję mewę (sejo) , ale może mi się uda podjechać ;)

 

Chętnie, znasz Miły jakieś szczegóły ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, jakieś miejsce zbiórki ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie dam rady sobota pracująca :( , Maćq jak będziesz złóż życzenia w imieniu Grupy Śląskiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niestety nie dam rady, ciężko tak z dnia na dzień się ustawić, bo ostatnio dowaliło mi mocne zlecenie :/:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez się nie wyrobie szkoda ze tak późno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że ja dam radę ;) Wstyd trochę takim trupem przyjechać, no ale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możliwe że ja dam radę ;) Wstyd trochę takim trupem przyjechać, no ale :)

Wstyd to kraść, przyjeżdżaj nie ma co się zastanawiać ;) Komandos do mnie dzwonił, też będzie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności