Skocz do zawartości
djacek85

Pogaduchy Śląskie - Tu gadamy co gdzie jak i kiedy

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nastepujący kłopot, jestem posiadaczem tego niezwykłego pojazdu od 2 tyg, przy zakupie zaobserwowałem ze klamka w prawych tylnych drzwiach delikatnie odstaje, pracuje na warsztacie samochodowym wiedz przypomniałem sobie o tej lince co wchodzi w klamke i zaczepia sie na te ząbki i ze podciagne delikatnie i bedzie dobrze, tak zrobiłem no i było dobrze otwarłem zamkłem pare razy ,wiedz działa,ale dzis łape za zewnetrzna klamke a tu echo ani o zewnatrz ani od srodka sie nie da otworzyc,siłownik działa,rygiel sie wysuwa a drzwi ani rusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam nastepujący kłopot

W regionalnych topikach nie poruszamy tematów technicznych , wpisz w google: passat forum ......... -> i interesujący ciebie problem / poczytaj i pewno znajdziesz interesujące Ciebie :kumple informacje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieno spoko juz chyba znalzałem odpowiedz na mój problem.a mam jeszcze jedno pytanie, Kiedy bedzie jakis spot w okolicach katowic ? Bo z miła chęcia bym sie wybrał

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

No i felunek na 2013 zakupiony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jako ,że nadszedł czas rozliczeń rocznych chciałbym prosić Was o przekazanie w rozliczeniu podatkowym 1% na pomoc i rehabilitację dla moich dzieciaków Patrycji i Rafałka.To pierwszy rok , w którym założone zostało dla nich konto w fundacji "Słoneczko".(sam nie wiem dlaczego tak późno ... ale tak wyszło). Wiem , że większość z Was ma już określony cel a w naszym gronie forumowiczów jest co najmniej kilku rodziców , których dzieci potrzebują szczególnej opieki lub rehabilitacji ze względu na stan zdrowia ,ale może ktoś z Was nie podjął jeszcze decyzji na jaki cel przeznaczyć ten jeden procent lub ma znajomych , którzy mają z tym dylemat....Jednym słowem za każdy procencik z góry gorąco razem z Pati i Rafciem dziękuję.

Jeszcze tylko przedstawię moje pociechy:

Moja Księżniczka-Patrycja ma obecnie 14 lat , po urodzeniu stwierdzono u niej upośledzenie w stopniu umiarkowanym ,autyzm dziecięcy a następnie padaczkę .

Oczko w głowie tatusia - Rafałek ma 16 lat, stwierdzone upośledzenie umysłowe w stopniu znacznym , autyzm atypowy , padaczka.

Jeszcze raz dziękuje wszystkim którzy zechcą ofiarując 1 procent pomóc moim dzieciom .

Kochający tata Klamka Krzysztof - kris

patrycjairafalek1.jpg

Patrycja i Rafalek 1% ....1.jpg

Edytowane przez kris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Gliwicach koło rynku widuję B6 z 2007 roku kombiak CL. Piszą że krajowy od urodzenia i że niecałe sto k na liczniku. Wizualnie ładny, ale ja nie jestem jakiś znawca żeby powiedzieć że ok albo nie ok. Jak ktoś zainteresowany zakupem to mogę przy okazji odpisać numer tel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Powie mi ktoś czy w gliwicach lub okoliocach jest jakiś szrot gdzie bym mógł rury do wydechu szukać?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej Powie mi ktoś czy w gliwicach lub okoliocach jest jakiś szrot gdzie bym mógł rury do wydechu szukać?

Zależy jaka rura Ci potrzebna koło lotniska masz 2-3 spore szroty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat Zamieszczone przez maaju Zobacz posta

Hej Powie mi ktoś czy w gliwicach lub okoliocach jest jakiś szrot gdzie bym mógł rury do wydechu szukać?

Zależy jaka rura Ci potrzebna koło lotniska masz 2-3 spore szroty

 

Kawałek od katalizatora do tłumika środkowego....:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tu sie pocieszyć po stracie Omegi ? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak tu sie pocieszyć po stracie Omegi ?

Ja na Twoim miejscu świętował bym :alko:marecek do końca roku :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świętowałem po Passacie :marecek:marecek to były zacne dni oj zacne :alko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po stracie Omegi

Kup mocną Beemkę :marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalendarze mi tam braaaaaććć Panie i Panowie :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmaymi.jpg

 

Witajcie :provw:

Ruszył drugi etap konkursów PASSAT AWARDS 2012 czyli głosowanie :). W każdym konkursie za pomocą sondy wybieramy najlepszy awatar , podpis , temat itp spośród wcześniej nominowanych przez Was kandydatów.

 

Klikając na GŁOSOWANIE zostaniecie przekierowany do danego tematu z ankietą.

 

 

Samochód Roku (1)(Laureaci konkursu passat miesiąca): GŁOSOWANIE

 

Samochód Roku (2)(projekty zgłoszone przez userów forum) GŁOSOWANIE

 

Najbardziej pomocny forumowicz : GŁOSOWANIE

 

Temat Roku : GŁOSOWANIE

 

Awatar Roku: GŁOSOWANIE

 

Podpis Roku: GŁOSOWANIE

 

Forumowicz Roku : GŁOSOWANIE

 

Pozdrawiam i Życzę miłej zabawy :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności