Skocz do zawartości
djacek85

Pogaduchy Śląskie - Tu gadamy co gdzie jak i kiedy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja całkiem z innej beczki.

Koledzy powiedzcie gdzie w Cdw przyjmują zużyty sprzęt rtv

[bezpłatnie].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorki panowie pomyliłem się w dacie to dopiero jutro 25:11 myślę około 17-18

Ja będę o 18 ;)

całkiem z innej beczki.

Koledzy powiedzcie gdzie w Cdw przyjmują zużyty sprzęt rtv

[bezpłatnie].

http://www.bytom.pl/pl/9/1208708067/1249038944/110

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miły czyżby LedBus ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto organizował ten pokaz i jakiej firmy są oprawy - pytam bo tym się zajmuję zawodowo - iluminacjami ledowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę na zdjęciach i z tego co widziałem przez okno to nic ciekawego nie było D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kto organizował ten pokaz i jakiej firmy są oprawy - pytam bo tym się zajmuję zawodowo - iluminacjami ledowymi.

Nie wiem nie zwróciłem uwagi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA, UWAGA:D

Czy ktoś z szanownych koleżanek lub kolegów używa internetu od Cyfrowego Polsatu?

Jeśli tak, bardzo proszę o opinię na PW.

Pozdrawiam:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cyfrowy Polsat-Internet - Dzisiaj, 09:11

UWAGA, UWAGA

Czy ktoś z szanownych koleżanek lub kolegów używa internetu od Cyfrowego Polsatu?

Jeśli tak, bardzo proszę o opinię na PW.

Pozdrawiam

 

Ja też byłbym zainteresowany gdyż obecny mam z TELPOL i mnie zaczyna :wsciekly wqrwiać. A że opłacam także Cyfrowy Polsat to .......... chętnie i ja poznam opinię jakiegoś użytkownika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na sosnowcu masz jeszcze sat mont service, calkiem przyzwoita firma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też byłbym zainteresowany gdyż obecny mam z TELPOL i mnie zaczyna :wsciekly wqrwiać. A że opłacam także Cyfrowy Polsat to .......... chętnie i ja poznam opinię jakiegoś użytkownika

 

No ja się własnie zainteresowałem, bo zadzwoniła do mnie kobitka i zaproponowała pakiet TV który juz opłacam + net+sim z 30 minutami do wszystkich sieci na miesiąc za niespełna 40 dychy:zeco Az mi się wierzyć nie chce i muszę podbić do jakiegoś punktu sprzedaży i dowiedzieć się o co kaman:D

Jak warunki internetu były by zadowalające i faktycznie by działał, to czemu nie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja się własnie zainteresowałem, bo zadzwoniła do mnie kobitka i zaproponowała pakiet TV który juz opłacam + net+sim z 30 minutami do wszystkich sieci na miesiąc za niespełna 40 dychy Az mi się wierzyć nie chce i muszę podbić do jakiegoś punktu sprzedaży i dowiedzieć się o co kaman

Jak warunki internetu były by zadowalające i faktycznie by działał, to czemu nie

 

No kurcze jakoś tanio ostatnio się porobiło w tym kraju. Jak oglądam te reklamy to :zeco:zeco:zeco:zeco .

Ja płace za neta 25 zeta a zdecydowałem się na niego jak mnie TP S.A. wqrwiło. z ich cenami +abonamenty za telefon było grubo ponad setkę. .

Poczekam jeszcze az mi się umowa skończy i coś pokombinuję.

Polsat opłacam także bo używam go za granicami kraju. Jak byś się pytał to zagadaj czy neta da się odebrać za granicą tez .:fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja "tepsy" nie chcę znać:wsciekly Co to jest za ścierwo:doh Płaciłem koło 80 zł za neta i notoryczne problemy z tym syfem były! Teraz co prawda płace 60, ale wszystko GIT. Ale wiadomo, jak można mniej, to czemu nie;)

Jak tylko będę miał chwilę, to podbiję do autoryzowanego punktu i rozpytam dokładnie o co im tam chodzi.

Pytałem kobitki 2 razy, czy aby się nie pierd..nęła w kwocie, ale powiedziała, ze nie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też do mnie pani z cp dzwoniła.

Jest promocja 3w 1 [czy jakoś tak ]

za 39.99 masz neta , kabel i jakiś stacjonarny fon.

Tylko z tego co zapamiętałem na sieć jest limit 8gb [chyba]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w sumie i tak płacę tę samą kasę więc czemu by na próbę nie wziąć, tak się luźno zastanawiam...Jak będzie oko, to zrezygnuję z tego co mam teraz, a jak nie to będę miał alternatywę pod lapka:P żeby czasem się z forum ani na chwilkę nie rozstawac:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z krajan smycz forumową lub dwie do sprzedania , czy muszę z centralnej polski ściągać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bede wlepe sciagal wiec moze zamowie i tez smycz to jedna paczke bym jacek zamowil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok , weź dla mnie 2 szt :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę podjechać jutro jak Ci zależy cyt."małpiszonie" :drinks:

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności