Skocz do zawartości
djacek85

Pogaduchy Śląskie - Tu gadamy co gdzie jak i kiedy

Rekomendowane odpowiedzi

Pożyczyłem clio od sąsiada i jakoś się dostałem ;). prezent miałem na zajączka dla siostrzeńca , a z racji tego , iż szukał go od rana po domu to sprawa była priorytetowa :D
Dobrego masz sąsiada :D a siostrzeniec napewno docenił Twoje poświęcenie zimowe ;)

 

Rafał króliczek nie powtarzalny :D

:respectdla twórczości artystycznej

Edytowane przez Dorka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rafał króliczek nie powtarzalny

respect dla twórczości artystycznej

Praca zbiorowa:) ale co sie nie robi dla dzieci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak się Wam Podoba moj "Hazok" Wielkanocny

 

A gdzie ten królik ma jajka?

No ja dzisiaj już 2 razy śnieg z anteny musiałem zgarniać, bo się sygnał tracił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Rafał zbiorowy szacun i :respect Ja to raczej kulawego bałwana mogłabym ulepić heheheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez śnieżyce zasuwając przebija się siny zając. Za nim jajo dzielnie pędzi, choć mu ktoś zimówki zwędził. Pewnie wina to baranka bo od rana jest na sankach. Gdzieś widziano Mikołaja, to są Wielkanocne jaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gdzie ten królik ma jajka?
Bo to nie jest królik tylko zając Marku dlatego nie widzisz jaj.

 

No ja dzisiaj już 2 razy śnieg z anteny musiałem zgarniać, bo się sygnał tracił

We swieta to TV nie powinna wcale dzialać - popieram ten sygnał co się traci :)

 

Jak tam kontroleczka?

 

---------- Dodano o 22:03 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:01 ----------

 

Hazok kuko z za krzoka na drugego hazoka. Idymy na świyncone, bier koszyk, pakuj jajca i wyndzone, wusztym bydzie woniac wszyndzie, a kapelon godać bydzie: nich w te świnta klara świci, kożdy karlus kibel wody chyci, lejom chopcy, piszczom frelki, nich te świnta tak po slonsku bydom szwarne, a po polsku wyjątkowe i po prostu zdrowe.

Wesołych Świąt!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda szarak i jego kolega

 

nowe kwiecien 027.jpg

 

nowe kwiecien 030.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten bałwan po prawej to kto? :marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to dzisiaj u nas było :)

82a7ba2a2335f68fgen.jpg

346b171bc536340b.jpg

Pobojowisko

32b1d034eea0d594.jpg

Tak wygląda podczas odwiedzin, nie ma jak autko w garażu bez odśnieżania ;)

3d3c88a50137890c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jakieś 0,5 cm prześwitu pod autem jeszcze jest tak więc nie ma aż takiej tragedii :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mówi o tragedi :D nasz pasek bardzo dobrze sobie poradził z wyjazdem.Gorzej było z wjazdem do garażu gdyż lód zrobił się pod spodem.W tej Dolince tak niestety jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za to u mnie o przeswicie mozna bylo zapomniec :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz nasz pasek bardzo dobrze sprawdził się jako pług :D zdjęcia zrobione po powrocie a nie przed wyjazdem :D Niestety z powrotem mieliśmy gorzej .A powinno być odwrotnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak tam kontroleczka?

A dopiero jutro się okaże. Jak przyjechałem od ciebie w sobotę w wsadziłem paszteta do garażu i do jutra rana ma wolne. Mam nadzieję że to jednak gówniane paliwo na orlenie mieli, a nie coś poważnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za to u mnie o przeswicie mozna bylo zapomniec
u ciebie to tak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za to u mnie o przeswicie mozna bylo zapomniec :D

hehe, wczoraj też tak miałem :P jak całą zimę woziłem składaną łopatę do odśnieżania, to przydała się dopiero w kwietniu :lol kiedy to po haśle "wjeżdżaj pod garaż i nie pier*ol" zgarnąłem przed sobą śniegu do lamp i zawisnąłem na podwoziu :lol 30 mins roboty ale dało radę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość resi

Prośba !

 

Proszę znajomych bliższych i dalszych o założenie konta na http://www.technopol.pl i oddanie głosu na moja żonę ! Gdyby ktoś nie wiedział - Natalia Ślesińska

 

http://technopol.pl/damy_na_lamy/glosowanie/dama/4455

 

Z góry dziękuję, odwdzięczam się przy okazji browarem :D

 

P.s. Rozumiecie, euforia w domu w przypadku powodzenia a ja błogi spokój. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano

 

Widze że u was ostra zima,a mam od 10 kwietnia być w Cieszynie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widze że u was ostra zima,a mam od 10 kwietnia być w Cieszynie

Flaszkę może uda się jakoś zrobić.Na długo będziesz???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do czerwca

 

to zalezy jak sie moim szefom uwidzi

Edytowane przez VaniL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności