Skocz do zawartości
irek30

Historia przeglądów mojego Passata

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam paska ktory ma przejechane ponad 200tkm, niestety jak go kupowałem nie miał książki serwisowej. Wiem że serwis ma możliwość wglądu w historie przeglądów. W serwisie w Olsztynie powiedzieli że był on serwisowany do "końca" czyli do momentu sprzedaży do Polski ale nie chcieli mi podać szczegółów (kiedy, co i jak). Za wydruk takiej historii przeglądów zazyczyli sobie ponad stówke! Czy może wiecie gdzie można to zrobić za rozsądne pieniądze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jack68

jak możesz podjechać do innego dilera to zobacz bo np. w łodzi u idczaka nie dowiesz się zasłaniają sie ochroną danych osobowych (jakby to coś miało wspólnego z przeglądami i nie ma liczą na kasę że ktoś zapłaci) a natomiast u bursiaka nie ma problemu nie są wylewni trzeba pociągnąć za język lecz są przyjażniejsi dla klijenta

 

trzeba się podeprzeć pytaniem kiedy rozrząd wymieniany bo to dla bezpieczeństwa silnika itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość czeslaw2005

ochrona danych osobowych... a to numer... zapytatac o rozrzad... to musza powiedziec.. ze wzgledow bezpieczenstwa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie chodzi mi głównie o rozrząd, ale pełny wydruk by się przydał. Może jest tam opisane np. jaki olej był stosowany, jakie inne płyny no i kiedy. Powiedzieli mi tylko kiedy był ostatni przegląd i przy jakim przebiegu. Za dalsze informacje chcieli kase. Co za polityka, kompletna bzdura, przecież samochód już jest mój!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za dalsze informacje chcieli kase. Co za polityka, kompletna bzdura, przecież samochód już jest mój!

 

Ale informacje nie są Twoje bo nie Ty za nie płaciłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale informacje nie są Twoje bo nie Ty za nie płaciłeś.

ASO też nie bo to poprzedni właściciel płacił za przeglądy i to pewnie niemało. Raz już brali kase. Teraz znowu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobny problem, po kupnie pojechałem do Rowińskiego i Wajdemajera w Piasecznie sprawdzić co i kiedy było robione. Dowiedziałem się że mają takie dane ale nic mi nie powiedzą bo taka jest polityka firmy :kwasny: Troche tego nie rozumiem, bo to dosyć istotne info dla użytkowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASO też nie bo to poprzedni właściciel płacił za przeglądy i to pewnie niemało. Raz już brali kase. Teraz znowu.

 

No ale to ASO nimi dysponuje a nie Ty.

Lekarz też nie rozdaje Twoich wyników na prawo i lewo.

 

Ja dzwoniłem do serwisu Sieńko w Białymstoku i tam podali ostatni i przedostatni przebieg. O inne rzeczy nie pytałem, tylko wymieniłem rozrząd i olej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASO też nie bo to poprzedni właściciel płacił za przeglądy i to pewnie niemało. Raz już brali kase. Teraz znowu.

 

No ale to ASO nimi dysponuje a nie Ty.

Lekarz też nie rozdaje Twoich wyników na prawo i lewo.

 

Ja dzwoniłem do serwisu Sieńko w Białymstoku i tam podali ostatni i przedostatni przebieg. O inne rzeczy nie pytałem, tylko wymieniłem rozrząd i olej :)

 

Czy podali Ci te info przez telefon? Jak tak to mógłbyć mi podać ich nr?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, przez telefon. Trzeba być miłym, podać VIN i aktualny przebieg

http://www.sienko-i-syn.vw.pl/ poszukaj telefonu do serwisu.

 

OK, dzieki będę jutro próbował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki darco112 jeszcze raz. Zadzwoniłem i podali bez problemu co kiedy i jak. Nie spodziewałem się, że podadzą te informacje, tym bardziej że przez telefon. Dzwoniłem do W-wy, Poznania, Torunia i nic. A Białystok miła niespodzianka. Przy okazji zapytałem o cenę wymiany rozrządu do AVB: 1700, ale to tak na marginesie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michal6272

Ja jak kupilem autko tez chcialem sprawdzic jego historie. Zadzonilem do kliku warszawskich serwisow, w wielu mi odmowili, dopiero u Chylinskich zaczela sie rozmowa z milym Panem. Aczkolwiek przez tela powiedzial date i przebieg przy ostatnim przegladzie, dla sprawdzenia reszty od poczatku jego serwisu zaprosil mnie na miejsce, bo bylo tego sporo. Naprawde mily gosciu, bylem milo zaskoczony. Wszystko co bylo robione moglem z nim omowic, przetlumaczyl mi nazwy tych czesci, itp. Polecam! Tylko nie obsypujcie teraz ich telefonami, bo moze sie z tego wycofa :) :)

Aha... jak by chcial ktos tel to na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności