Skocz do zawartości
kanar2306

Passat B6 bixenon skrętny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie...
Miałem małą stłuczkę i mam do wymiany lewy reflektor. Chodzi dokładnie o rocznik 2006. Kupiłem używkę ale bez modułu skrętu i bez przetwornicy z roku 2009 i się okazało że moduł skrętu powinien pasować bo wtyczki są te same. Ale problem jest z przetwornicą, ja miałem przetwornicę z dołu lampy a w tej co kupiłem to jest tak w poprzek w połowie lampy. Dokładnie to kupiłem 3C0941751K a moja stara była z końcówką D. I teraz moje pytanie czy jak dokupię samą przetwornicę pasującą do tej lampy czy wszystko mi się zgra z autem??
Z góry dziękuję za odpowiedzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Musisz kupić reflektor z literą D albo G. K to są poliftowe i nie będzie ci to działało. Ewentualnie drugi z literą K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak uda mi się jakimś cudem podłączyć starą przetwornicę to wtedy zadziała??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanie odnośnie tych oznaczeń.Również miałem stłuczkę tylko że muszę wymienić dwie lampy. Moje stare miały oznaczenia 3C0 941 754K na aukcjach w Internecie są z literka K na końcu tylko że ostatnia cyfra jest inna np .2 czy 1. Czy to ma jakieś większe znaczenie? Proszę o poradę.pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2018 o 20:53, kanar2306 napisał:

A jak uda mi się jakimś cudem podłączyć starą przetwornicę to wtedy zadziała??

Nie uda ci się i nie zadziała.

2 godziny temu, toxicator87 napisał:

Moje stare miały oznaczenia 3C0 941 754K na aukcjach w Internecie są z literka K na końcu tylko że ostatnia cyfra jest inna np .2 czy 1.

To są te same lampy, tyle że te z numerami 1 i 2 były montowane bardzo krótko. Coś felerne musiały być. Lepiej szukaj 3 i 4. A skoro miałeś kolizję to nie lepiej zrobić to z ubezpieczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności