Skocz do zawartości
Odkrywczy

B6: 2.0 Tdi 140km czy 170km

Rekomendowane odpowiedzi

Samochód: B6 1.9 TDI-PD 105KM(BKC)
    Rok prod: 2005

Witam wszystkich, jestem tu nowy i nie do końca wiem czy w dobrym dziale dodaję moje zapytanie. Jeżeli to nie ten dział to przepraszam.

Moje pytanie dotyczy Passata B6. Chciałbym kupić wcześniej wspomniane auto i mam na oku Passata b6 sedan 2.0tdi 140km 32tys przebiegu udokumentowane i sprawdzone w serwisie vw w auto pochodzi z 2007 roku i miału już wymieniane pompo wtryski w ramach akcji wymiany pompo wtryskiwaczy. Auto jest w wersji trendline lub comfortline.

Drugi Passat to wersja 2.0 Tdi 170km z 2006 roku. przebieg 90tys udokumentowane i sprawdzone również w serwisie vw. Ten Passat też miał wymieniane pompo wtryskiwacze w ramach akcji. Wyposażenie modelu to wersja highline.

Pytanie który silnik jest mniej bezawaryjny. Jakie dolegliwości mają obydwa silniki. Który bardziej polecacie?

Auto będzie używane w małym mieście jak i na trasach 30-40km około 3-4 razy na tydzień.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B7 2.0 TDI 140KM (CFFB) DSG
    Rok prod: 2014

Moc nie ma znaczenia. Lepsze te ktorego stan lepszy. Ale jeżeli nie pomyliłeś się z przebiegiem jaki podałeś, to coś jest raczej nie tak z tymi autami...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B6 2.0 TDI-PD 170KM (BMR)
    Rok prod: 2007

Ja mam 140 i 170 oba sprawują się wzorowo. 170KM daje nieco więcej radości z jazdy:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta